روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " اصلاح سوم بیت کوین و شوک 42 هزار دلاری از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ منتشر شد.

اصلاح سوم بیت کوین و شوک 42 هزار دلاری

[…]

نوشته اصلاح سوم بیت کوین و شوک ۴۲ هزار دلاری اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اصلاح سوم بیت کوین و شوک ۴۲ هزار دلاریاصلاح سوم بیت کوین (Bitcoin) در رالی صعودی این رمزارز در حال شکل گیری است و اگر که بیت کوین رفتاری مشابه با دوره های اصلاحی قبلی را از خود به نمایش بگذارد، می توان انتظار داشت که افت قیمت شدیدی را از آن شاهد باشیم.از ۱۴ مارس که بیت کوین به اوج قیمتی خود در تراز ۶۱۰۰۰ دلار رسید تا به امروز، ۱۶ مارس، افتی ۱۲.۳ درصدی را تجربه و به تراز ۵۳۵۰۰ دلار سقوط کرده است. البته پس از آن و در زمان نگارش این مطلب خریداران موفق شدند قیمت بیت کوین را به تراز ۵۴۱۰۰ دلار باز گردانند.اصلاح قیمت پیشین بیت کوین در ۲۲ فوریه، ۲۶ درصد گزارش شده است و این در حالیست که اولین ملاقات بیت کوین با تراز ۴۰ هزار دلاری در ۸ ژانویه، به اصلاحی ۳۱ درصدی و بازگشتش به تراز ۳۰۰۰۰ دلاری همراه شد.تکرار یک چنین اصلاحاتی در تراز ۶۰۰۰۰+ دلاری به معنای سقوط BTC به ناحیه قیمتی ۴۲۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰ هزار دلاری خواهد بود.روز گذشته تعداد زیادی از معامله گران در صرافی های رمزارز بزرگ که از اهرم های بزرگ استفاده کرده بودند، لیکوئید شدند و سرمایه خود را از دست دادند. به گزارش آنفولدد (Unfolded)، که به داده های ارائه شده از بای بیت (Bybt) استناد کرده است، در ۱۵ مارس و تنها در عرض ۱۵ دقیقه بیش از ۸۰۰ میلیون دلار سفارش خرید لیکوئید شده است.“بیش از ۸۰۰ میلیون دلار سفارش خرید در عرض ۱۵ دقیقه لیکوئید شده است.”نحوه خرج بیت کوین به ما چه می گوید؟گلسنود (Glassnode)، ارائه دهنده اطلاعات تحلیلی درون زنجیره ای، نگاهی به عادات مصرفی بیت کوین انداخته است که می تواند اطلاعات مفیدی را در خصوص ذهنیت بازار برای ما مهیا کند.این شرکت تحلیلی در خصوص عملکرد مشارکت کنندگان در بازار و واکنش آنها نسبت به رسیدن بیت کوین به یک اوج قیمتی جدید در آخر هفته گذشته بررسی های لازم را انجام داده است.این شرکت خاطر نشان کرده که بیشترین میزان معاملات روزانه شامل کوین های جدید است که آخرین بار طی چند ماه گذشته صورت گرفته است. این موضوع بسیار مهم است. زیرا امکان ارزیابی اطلاعات مربوط به رفتار سرمایه گذاران را به وجود می آورد که آیا در حال حاضر کوین هایی که مدت زمان زیادی ساکن بوده اند، آماده حرکت هستند یا نه.طبق اطلاعات به دست آمده می توان نتیجه گرفت که تقاضاهای کوتاه مدت از شرکت های سرمایه گذاری همچنان ادامه دارد و تقاضاهای بلند مدت در حال آزاد کردن کوین های خود هستند. با این وجود، با افزایش بیشتر قیمتها یا در صورت اصلاح بزرگتر، ممکن است ترازهای حمایتی پایین به مقاومت بالایی نیز تبدیل شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اصلاح سوم بیت کوین و شوک 42 هزار دلاری از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×