روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " گری اسکیل 10 هزار اتریوم به سرمایه خود اضافه می‌کند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ منتشر شد.

گری اسکیل 10 هزار اتریوم به سرمایه خود اضافه می‌کند

[…]

نوشته گری اسکیل ۱۰ هزار اتریوم به سرمایه خود اضافه می کند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

گری اسکیل ۱۰ هزار اتریوم به سرمایه خود اضافه می کندشنبه گذشته و پس از عبور قیمت اتریوم (Ethereum) از تراز ۱۹۰۰ دلار، این رمزارز موفق نشد تا از بالاترین رکورد تاریخی خود در تراز ۲۰۰۰ دلار عبور کند و دوباره سقوط کرد. در حال حاضر، اتریوم با قیمت ۱۷۸۱ دلار و با ارزش کل بازار ۲۰۴ میلیارد دلار در حال معامله شدن است. اتریوم همچنان حول تراز ۱۸۰۰ دلار در حال نوسان است. گری اسکیل نیز در این میان و پس از یک وقفه کوتاه مدت دوباره شروع به جمع آوری اتریوم کرده است. طبق اطلاعات منتشر شده، گری اسکیل ۱۰ هزار اتریوم به دارایی کنونی خود اضافه کرده است.طبق اطلاعات منتشر شده در بای بیت دات کام (Bybit.com)، طی روز سه شنبه ۱۶ مارس، ۱۰۰۰۰ ETH به صندوق اتریوم گری اسکیل (Grayscale Ethereum Trust) اضافه شده است که ارزش کل دارایی اتر این صندوق را به ۳.۱۷ میلیون رسانده است. ماه گذشته، شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل با خرید حدوداً ۲۴۰ هزار ETH در یک ماه رکورد جدیدی را از خود به جای گذاشت.طبق جدیدترین به روزرسانی گری اسکیل، کل دارایی های تحت مدیریت این شرکت سرمایه گذاری به حدود ۴۲.۹ میلیارد دلار افزایش یافته است. صندوق سرمایه گذاری اتریوم تراست گری اسکیل با داشتن ۵.۶ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت خود، ۱۳ درصد از کل دارایی های این شرکت را به خود اختصاص داده است.هم اکنون اتریوم به تثبیت قیمت خود حول تراز ۱۸۰۰ دلار ادامه می دهد. با افزایش ادامه دار فعالیت نهنگ ها، عرضه اتریوم در صرافی ها رو به کاهش گذاشته است.آدرس های مربوط به نهنگ های اتریوم با بیش از ۱۰ هزار کوین ETH، طی چهار هفته گذشته به بالاترین میزان خود افزایش یافته است. طبق آخرین گزارش سانتیمنت (Santiment) می توان برداشت کرد که نهنگ های اتریوم از جابجایی کوین های خود خودداری می کنند. در حالی که کمتر از ۱ درصد از کل اتریوم های موجود در اختیار نهنگ های اتریوم قرار دارند، آدرس های مرتبط با سرمایه گذاران خرد اتریوم که ۱۰۰ تا ۱۰۰۰۰ ETH در اختیار دارند در حدود ۷.۲ درصد کاهش یافته است. بنابراین این سرمایه گذاران خرد هستند که دارایی های خود را به نهنگ های اتریوم می بازند.از طرف دیگر، فعالیت آدرس های اتریوم همچنان رو به افزایش است. افزایش فعالیت آدرس های شبکه اتریوم به این معناست که قیمت می تواند دوباره به تراز ۲۰۰۰ برسد. همچنین، تعداد کل اترهای واریز شده در قراردادهای سپرده گذاری اتریوم ۲.۰ نیز از رکورد ۳.۵ میلیون کوین گذشته است.در سال جاری بسیاری از تحلیل گران انتظار دارند که شکل گیری روند صعودی چشمگیری را از سوی خریداران شاهد باشند. همچنین برخی از تحلیل گران پیش بینی می کنند که قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۱ می تواند از تراز ۱۰ هزار دلار نیز عبور کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " گری اسکیل 10 هزار اتریوم به سرمایه خود اضافه می‌کند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×