روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رکورد جدید یا سقوط؟ تحلیل بیت کوین ۲۹ اسفند ۹۹ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ منتشر شد.

رکورد جدید یا سقوط؟ تحلیل بیت کوین ۲۹ اسفند ۹۹

[…]

نوشته رکورد جدید یا سقوط؟ تحلیل بیت کوین ۲۹ اسفند ۹۹ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل بیت کوین ۲۹ اسفند ۹۹؛ بررسی چارت قیمت بیت کوین به ما نشان می دهد که قیمت این رمزارز همچنان در روند صعودی قرار دارد و هنوز سیگنالی مبنی بر شروع حرکت نزولی صادر نشده است.نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کوینتصویر فوق در تایم فریم ۴ ساعته به خوبی به ما نشان می دهد که قیمت بیت کوین روی یک روند صعودی قرار گرفته است و اصلاح قیمتی اخیر در محدوده ۵۶۰۰۰ دلار مجدداً پشتیبانی شده و پادشاه رمزارزها حرکت خود را به سمت اهداف بالاتر از سر گرفته است.در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در ابتدای یک حرکت صعودی تازه و کمی بالاتر از تراز ۵۸۰۰۰ دلار واقع شده است. اما محدوده ۶۰۰۰۰ دلاری از لحاظ روانی می تواند یک محدوده مقاومتی برای بازگشت مجدد قیمت در نظر گرفته شود. چراکه بسیاری از معامله گران اردرهای فروش خود را پیش از این در این محدوده قرار داده اند.در صورت عبور قدرتمند قیمت بیت کوین از تراز ۶۰ هزار دلار، ناحیه مقاومت بعدی را می توان بالاترین رکورد قیمت بیت کوین در محدوده ۶۱۷۵۰ دلار در نظر گرفت که در روز ۱۳ مارس سال جاری به دست آمده است.نمودار روزانه قیمت بیت کوینجالب اینجاست درست یک سال قبل و پیش از اینکه بیت کوین بتواند به این رکورد قیمتی جدید دست یابد، در روز پنج شنبه ۱۳ مارس سال ۲۰۲۰، بیت کوین یکی از عظیم ترین نزول های قیمتی تاریخ خود را تجربه نمود و ارزش این رمزارز تا تراز ۳۸۰۰ دلار در بعضی از صرافی ها کاهش پیدا کرد که در تقویم بیت کوین به پنج شنبه سیاه شهرت یافت.بیت کوین طی این سقوط ناگهانی، تنها طی چند ساعت حدود بیش از ۵۰ درصد از ارزش خود را از دست داد.در تازه ترین خبرهای منتشره آمده است که ویتالیک بوترین؛ یکی از بنیان گذاران برترین آلت کوین بازار یعنی اتریوم معتقد است که با راه اندازی شبکه ی اتریوم۲ احتمالا بخشی از ارزش بازار بیت کوین در اختیار اتریوم قرار خواهد گرفت و حتی اتر میتواند با پشت سر گذاشتن بیت کوین به بزرگترین رمزارز بازار تبدیل شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رکورد جدید یا سقوط؟ تحلیل بیت کوین ۲۹ اسفند ۹۹ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×