روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پرداخت با بیت کوین در فروشگاه مایکروسافت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ منتشر شد.

پرداخت با بیت کوین در فروشگاه مایکروسافت

[…]

نوشته پرداخت با بیت کوین در فروشگاه مایکروسافت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پرداخت با بیت کوین در مایکروسافتبه نظر می رسد شرکت مایکروسافت، غول دنیای فناوری، در حال بررسی روش پرداخت با بیت کوین (BTC) در فروشگاه آنلاین کنسول بازی ایکس باکس (Xbox) خود است.مطابق گزارش ها، مایکروسافت رو گذشته در یک نظرسنجی از کاربران کنسول بازی ایکس باکس در مورد گزینه های پرداخت ترجیحی در فروشگاه آنلاین خود سوالی را مطرح کرده است. این نظرسنجی می پرسد:“تمایل به استفاده از کدام یک از روش های دیگر پرداخت در ایکس باکس را دارید؟”لذا از پرداخت با بیت کوین نیز به عنوان یکی از روش های بالقوه پرداخت در این نظرسنجی مایکروسافت یاد شده است.در سال ۲۰۱۴، مایکروسافت در اقدامی مبتکرانه برای امکان شارژ اکانت کاربران در مایکروسافت شروع به پذیرش بیت کوین نموده و کاربران مستقر در ایالات متحده برای خریدهای خود از فروشگاه مایکروسافت می توانستند از بیت کوین استفاده نمایند. پس از توقفی کوتاه در بکارگیزی گزینه پرداخت رمزارزی، مایکروسافت پرداخت های بیت کوین را برای فروشگاه خود مجدداً در ماه ژانویه از سر گرفت. پرداخت های مبتنی بر رمزارز در حال حاضر در فروشگاه آنلاین ایکس باکس پشتیبانی نمی شوند.اگر چه ممکن است پذیرش بیت کوین در فروشگاه ایکس باکس به عنوان یک روش پرداخت در برنامه قرار بگیرد، اما به نظر نمی رسد که مایکروسافت قصد داشته باشد که مانند تسلا اقدامی بزرگتر و سرمایه گذاری کلانی را در فضای رمزارز انجام دهد.رییس برد اسمیت در این رابطه می گوید که پس از سرمایه گذاری ۱.۵ میلیارد دلاری تسلا در بیت کوین، این شرکت هیچ برنامه ای برای ورود و سرمایه گذاری در بازار رمزارزها ندارد.در همین راستا آقای آنتونی اسکاراموچی، بنیان گذار اسکای بریج کپیتال نیز اخیراً مدعی شده است که دیگر شرکت تحت مدیریت ایلان ماسک یعنی اسپیس ایکس نیز بطور غیرعلنی بیت کوین را به سبد سرمایه گذاری خود اضافه کرده است. وی اظهار داشت، آقای ماسک خرید بیت کوین را به تسلا محدود نکرده است.“من می دانم اسپیس ایکس هم در ترازنامه اش بیت کوین دارد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پرداخت با بیت کوین در فروشگاه مایکروسافت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×