روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمت بیت کوین – ۵ فروردین ۱۴۰۰ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ منتشر شد.

تحلیل قیمت بیت کوین – ۵ فروردین ۱۴۰۰

[…]

نوشته تحلیل قیمت بیت کوین – ۵ فروردین ۱۴۰۰ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمت بیت کوین ۵ فروردین ۱۴۰۰؛ بیت کوین یک بار دیگر تلاش کرد تا قیمت خود را بالای تراز ۵۶۰۰۰ دلار تثبیت کند. این تقلا موفقیت آمیز نبوده و حتی منطقه حمایتی ۵۳۲۰۰ دلاری هم شکسته شد.بیت کوین روند نزولی خود را به زیر سطح پشتیبانی ۵۳۲۰۰ و ۵۳۰۰۰ دلار رساند.اکنون قیمت کاملاً پایین تر از تراز ۵۴۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته است.در نمودار ساعتی (BTC/USD)، قیمت به زیر خط روند صعودی اصلی با تراز حمایتی ۵۴۲۲۰ دلار نفوذ کرده است.این جفت ارز در کوتاه مدت حرکت خود رت به سمت تراز ۵۱۰۰۰ و ۵۰۰۰۰ دلار ادامه خواهد داد.نمودار یک ساعته قیمت بیت کویندیروز، بیت کوین اصلاحی را در بالاتر از سطوح قیمتی ۵۵۵۰۰ و ۵۶۰۰۰ $ آغاز کرد. بیت کوین حتی دقایقی را بالاتر از سطح مقاومتی ۵۷۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته سپری کرد.به هر حال، قیمت برای ادامه روند صعودی و دستیابی به یک قله بالاتر تلاش خود را ادامه داد و با این وجود روند نزولی خود را از بالاترین قیمت مقطعی ۵۷۲۳۵ دلار آغاز کرد. در مسیر نزول قیمت، بیت کوین چند محدوده پشتیبانی مهم را درتراز ۵۶۰۰۰ و ۵۵۵۰۰ دلار درهم شکست.قیمت حتی به زیر تراز ۵۴۰۰۰ دلار و سطح محوری ۵۳۲۰۰ دلار نیز کاهش یافت. قیمت با کاهش به تراز ۵۱۶۳۴ دلار به پایین ترین سطح هفتگی خود رسید.گفتنی است یک مقاومت اولیه نزدیک به سطح ۵۳۰۰۰ دلار قابل تشخیص می باشد. این تراز نزدیک به سطح ۲۳% فیبوی کاهش اخیر حد فاصل سطوح ۵۷۲۳۵ دلار تا کف ۵۱۶۳۴ دلاری قرار دارد.اولین مقاومت درخور توجه را می توان تراز پیوت ۵۳۲۰۰ دلار قلمداد کرد. اگر یک افزایش تازه، بیت کوین را به بالای تراز ۵۳۲۰۰ دلار برسد، قیمت می تواند خود را به سطح ۵۴۵۰۰ دلار نیز برساند. سطح ۵۰٪ اصلاح فیبوی نزولی اخیر حدفاصل سطوح ۵۷۲۳۵ دلار تا کف ۵۱۶۳۴ دلار نیز نزدیک به قیمت ۵۴۵۰۰ دلار دیده می شود.کاهش بیشتر قیمت بیت کوین؟اگر بیت کوین نتواند خود را بالاتر از سطوح ۵۳۲۰۰ و ۵۴۵۰۰ دلار را تثبیت کند، در کوتاه مدت احتمال کاهش بیشتر وجود دارد. حمایت اولیه نزدیک به سطح ۵۱۵۰۰ دلار دیده می شود.اولین ناحیه حمایتی کلیدی اکنون نزدیک به سطح ۵۱۰۰۰ دلار است که احتمالاً منطقه پشتیبانی ۵۰۰۰۰ دلاری را نیز می تواند تست کند. فروش بیشتر ممکن است منجر به حرکت قیمت به سطح ۴۸۰۰۰ دلاری شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمت بیت کوین – ۵ فروردین ۱۴۰۰ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×