روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پیش بینی قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ منتشر شد.

پیش بینی قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱

[…]

نوشته پیش بینی قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پیش بینی قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱کاهش اخیر ارزش بازار بیت کوین بواسطه تبلور چشم انداز رشد اقتصادی سریعتر از حد انتظار در ایالات متحده اتفاق افتاده است، این موضوع به لطف گسترش مالی شدید و جهش اخیر در کاهش میزان بی کاری به سطح قبلی خود پیش از شیوع ویروس کرونا بازگشته است که باعث افزایش بازده اوراق قرضه گردیده و به نوبه خود تقاضای دلار آمریکا در بازارهای خارجی را تسریع بخشیده است.چارت قیمت بیت کوینبه هرحال، بیت کوین همچنان در روند صعودی بلندمدت خود باقی می ماند، زیرا در یک بازه یکساله از ۱۵۰۰ درصد رشد به نسبت پایین ترین قیمت سال گذشته خود (پنجشنبه سیاه مارس سال گذشته) در تراز ۳۸۵۸ دلار برخوردار است. معاملات این رمزارز در روز جمعه و در نرخ ۵۳۹۸۳ دلار، علی رغم افت اخیر، هنوز ۱۳۰۰ درصد رشد را نشان می دهد.درحال حاضر، سرمایه گذاران بیشتری خواهان نگهداشتن بیت کوین های خود هستند زیرا بیت کوین حفظ و حراست سرمایه دارندگانش را در برابر کاهش ارزش پول و تورم وعده می دهد. اما روند صعودی اخیر دلار آمریکا تقاضا برای دارایی امن جایگزین را کاهش داده است.داده های ارائه شده توسط سرویس تجزیه و تحلیل بلاکچین گلس نود (Glassnode) نشان می دهد که بسیاری از دارندگان بیت کوین با حجم بالا، سود خود را درحال حاضر در نقدکردن این رمزارز می بینند. این نشان دهنده یک استراتژی چرخشی است که توسط سرمایه گذاران انجام می شود و شامل تخصیص مجدد سرمایه از دارایی های با ارزش به دارایی های کم ارزش است.چه اتفاقی برای دلار آمریکا خواهد افتاد؟بانک سرمایه گذاری فرانسوی ناتیکسیس (Natixis) معتقد است که دلار آمریکا پس از حرکت در مسیر جبران ضررهای سال گذشته، روند نزولی خود را ادامه خواهد داد. این موسسه مالی استدلال کرد که افزایش بازده اوراق قرضه آمریکا تاکنون پشتوانه بازگشت روند دلار بوده است. اما این نرخ های بهره بلندمدت باید به ثبات برسند، که این امر به نوبه خود باعث کاهش تقاضا برای دلار در بازارهای بین المللی خواهد بود. ناتیکسیس خاطرنشان کرد:“در نتیجه تثبیت نرخ بازده بین ایالات متحده و سایر کشورهای جهان، عرضه مازاد دلار توسط افراد غیر امریکایی وجود خواهد داشت که این مهم منجر به کاهش ارزش دلار می شود. هنگامی که نرخ بهره دلار تثبیت شد، تنها راه افزایش تقاضای افراد غیر مقیم برای دلار، کاهش ارزش دلار است.”این اظهارات در حالی مطرح می شود که تحلیلگران معتقد به افزایش ارزش بیت کوین انتظار دارند مشکلات تورمی، تقاضای بیت کوین در وال استریت را افزایش دهد. مایک مک گلون (Mike McGlone) از بلومبرگ، بیت کوین را با در نظر گرفتن نقش “طلای دیجیتال” در قیمت هایی بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار متصور می باشد. این استراتژیست اظهار داشت:“روند جایگزینی بیت کوین بجای طلا در سبد سهامداران در حال تسریع است.”در همین حال، مدل ارزیابی انباشت به جریان (stock to flow) تحلیل گر مطرح بازار رمزارزها یعنی پلن بی، قیمت آینده بیت کوین را براساس تقاضای فزاینده آن در برابر عرضه محدود بین سطوح ۱۰۰۰۰۰ تا ۲۸۸۰۰۰ دلار تا پایان سال ۲۰۲۱ پیش بینی می کند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پیش بینی قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×