روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پلن بی: روند صعودی بزرگ بیت کوین هنوز تمام نشده است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ منتشر شد.

پلن بی: روند صعودی بزرگ بیت کوین هنوز تمام نشده است

[…]

نوشته پلن بی: روند صعودی بزرگ بیت کوین هنوز تمام نشده است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

روند صعودی بزرگ بیت کوین هنوز تمام نشده استآیا روند صعودی بزرگ بیت کوین به پایان رسیده است؟ پاسخ پلن بی (PlanB)، خالق مدل انباشت به جریان (S2F)، به این سوال منفی است.به نظر می رسد که روند صعودی قیمت بیت کوین پایین تر از تراز ۶۰۰۰۰ دلار و پس از رسیدن این رمزارز به بالاترین تراز قیمتی تاریخی خود در ماه مارس متوقف شده است. با این حال پلن بی، تحلیلگر رمزارز فعال در توییتر، فکر می کند که بیت کوین (BTC) همچنان می تواند رشد زیادی را شاهد باشد. وی دیروز جمعه گفته است:“به نظر من ما به تازگی وارد چهارمین ماه بازار صعودی شده ایم و هنوز تا پایان آن راه زیادی باقی مانده است. بیت کوین تازه شروع کرده است.”وی برای اثبات نظر خویش به نمایش روند حرکت بیت کوین یکی از چارت های مدل انباشت به جریان خود را اشتراک گذاشته است. مدل های انباشت به جریان متعددی برای بیت کوین وجود دارند که روند حرکت قیمت این رمزارز را نسبت به رویداد هاوینگ و عرضه آن در طول زمان به تصویر کشیده اند.تون ویز (Tone Vays)، یوتیوبر و معامله گر مشتقات رمزارز، نیز فکر می کند که از منظر کلان بیت کوین در یک بازار صعودی بزرگ قرار دارد. هرچند وی افت قیمت بیت کوین به ترازهای پایین تر را غیرمحتمل ارزیابی نکرده است! ویز در این خصوص گفته است:“بیت کوین در حال تثبیت قیمت است، اما من همچنان دیدگاه صعودی به بازار این رمزارز دارم. در حالی که همچنان امکان دارد بیت کوین به پایین ترین کف قیمتی ماهانه خود در محدوده تراز ۴۸ هزار دلاری برسد، من اعتقاد دارم که این رمزارز تا پیش از پایان ماه ژوئن به بالای تراز ۷۰ هزار دلار راه خواهد یافت.”پس از اینکه قیمت بیت کوین در ماه جاری به بالاتر از تراز ۶۱۰۰۰ دلار راه یافت، قیمت این رمزارز با یک اصلاح قیمت ۱۱۰۰۰ دلاری مواجه شده و تا تراز ۵۰۰۰۰ دلار کاهش یافت. این افت قیمت حدوداً در طول ۲ هفته روی داد و در این بین بازیابی قیمت جزئی را نیز شاهد بوده است؛ بر خلاف اصلاح قیمت ۱۰۰۰۰ دلاری پیشین که طی یک روز رخ داد. بر اساس داده های بدست آمده از سایت تریدینگ ویو، بیت کوین در زمان نگارش این مطلب در تراز ۵۵۰۰۰ دلار در حال معامله است و روز گذشته را نیز با یک حرکت قیمت عمدتاً مثبت پشت سر گذاشته است.در همین حال، دیگر دارایی های رمزارزی نیز روندی مثبت را در پیش گرفته اند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پلن بی: روند صعودی بزرگ بیت کوین هنوز تمام نشده است از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×