روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 8 فروردین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 8 فروردین

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین – ۸ فروردین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین – ۸ فروردینقیمت بیت کوین (Bitcoin) به شکل خوشایندی بالاتر از تراز ۵۵ هزار دلار در حال بازیابی است. اگر بیت کوین بتواند کندل روزانه خود را بالاتر از تراز ۵۷ هزار دلار ببندد، احتمالاً با یک افزایش چشمگیر قیمت مواجه خواهد شد. در ادامه به تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین در ۸ فروردین خواهیم پرداخت.بیت کوین حرکت صعودی جدید خود به بالاتر از ترازهای مقاومتی ۵۵ و ۵۵.۵ هزار دلار را آغاز کرده است. قیمت این رمزارز هم اکنون به خوبی بالاتر از تراز ۵۵ هزار دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره ای (۴ ساعته) در حال حرکت است. بیت کوین در مسیر حرکت خود در چارت ۴ ساعته، یک شکست مقاومتی به بالاتر از خط روند نزولی مهم در نزدیکی تراز ۵۵ هزار دلاری را تجربه کرده است.در صورتی که قیمت این رمزارز بتواند در پایان دوره معاملاتی روزانه به بالاتر از تراز مقاومتی ۵۷ هزار دلاری راه یابد، خواهد توانست رالی قیمت خود به سمت تراز ۶۰ هزار دلار را آغاز نماید.هفته گذشته، قیمت بیت کوین بار دیگر ناحیه حمایتی ۵۰ هزار دلار را لمس کرد و روند صعودی جدیدی را در پیش گرفت. جفت ارز بیت کوین و دلار توانست حمایتی را بالاتر از تراز ۵۲ هزار دلار شکل دهد و به تازگی روند افزایشی جدیدی را آغاز کرده است.قیمت این رمزارز با عبور از ترازهای مقاومتی ۵۳ و ۵۳.۵ هزار دلار به سمت ناحیه قیمتی مثبت حرکت کرد. این عملکرد باعث شد تا شکست به بالاتر از ناحیه مقاومتی ۵۵ هزار دلار نیز امکان پذیر شود. در این مسیر بیت کوین شکست به بالاتر از تراز ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی، در حرکت نزولی از نوسان بالای تراز ۵۷۲۳۵ دلار تا نوسان پایین تراز ۵۰۴۰۰ دلار، را نیز تجربه کرد.نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کوینعلاوه بر این یک شکست مقاومتی به بالاتر از خط روند نزولی قابل توجه و مقاومتی که در چارت ۴ ساعته بیت کوین در نزدیکی تراز ۵۵ هزار دلار واقع شده بود، رخ داده است. جفت ارز بیت کوین/دلار هم اکنون بالاتر از تراز ۷۶.۴ درصد فیبوناچی بازگشتی، در حرکت نزولی از نوسان بالای تراز ۵۷۲۳۵ دلار تا نوسان پایین تراز ۵۰۴۰۰ دلار، در حال معامله است.یک مقاومت مهم در نزدیکی تراز ۵۷ هزار دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره ای (۴ ساعته) واقع شده است. در صورتی که بیت کوین بتواند شکست موفقیت آمیزی را از این تراز تجربه نماید و در چارت روزانه بالاتر از این سطح بسته شود، راه برای حرکت قیمت این رمزارز به بالاتر از تراز مقاومتی ۶۰ هزار دلار طی دوره های معاملاتی آینده هموار خواهد شد.شکل گیری یک حرکت نزولی دیگر برای بیت کوین؟اگر که بیت کوین در عبور از تراز مقاومتی ۵۷ هزار دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره ای (۴ ساعته) ناموفق عمل کند، این احتمال وجود خواهد داشت که یک روند نزولی جدید را در پیش گیرد. در صورت تحقق چنین سناریویی بیت کوین در اولین مرحله با حمایت تراز ۵۵.۵ هزار دلار مواجه خواهد شد.اما اولین حمایت کلیدی از این رمزارز در تراز ۵۵ هزار دلار به عمل خواهد آمد. در صورتی که خریداران نتوانند حمایت لازم را در این تراز از خود به نمایش بگذارند و شکستی حمایتی به زیر تراز ۵۵ هزار دلار صورت گیرد، راه برای یک روند نزولی دیگر هموار خواهد شد. در چنین صورتی می توان انتظار داشت که قیمت تا سطوح ۵۳.۲ و ۵۳ هزار دلار نیز کاهش یابد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 8 فروردین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×