روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل قیمت ایاس ، پولکادات و الگورند - 8 فروردین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل قیمت ایاس ، پولکادات و الگورند - 8 فروردین

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل قیمت ایاس ، پولکادات و الگورند – ۸ فروردین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل قیمت ایاس ، پولکادات و الگورند – ۸ فروردینبسیاری از آلتکوین های بازار رمزارز پس از یک دوره نزولی جزئی، طی روزهای گذشته با افزایش قیمت جزئی مواجه شده اند. این امر در خصوص برخی رمزارزهای محبوب همچون پولکادات (Polkadot)، الگورند (Algorand)، چیلیز (Chiliz)، استلار (Stellar) و وی چین (Vechain) صدق می کند اما در این میان ایاس (EOS) نتوانسته است جایگاه خود را حفظ یا ارتقا بخشد. در ادامه به تجریه و تحلیل قیمت ایاس ، ایاس و الگورند در ۸ فروردین خواهیم پرداخت.ایاس هم اکنون با حجم بازار ۳.۹ میلیارد دلاری، رتبه ۲۹ام در چارت برترین رمزارزها را در اختیار دارد. در زمان نگارش این مطلب، این رمزارز با قیمت ۴.۱۱۸ دلار در حال معامله است. ایاس هفته گذشته افزایش نوسانات را شاهد بوده است و همین امر موجب شده تا طی روز گذشته رشدی ۹ درصدی را شاهد باشد. مقاومتی قدرتمند در نزدیکی تراز ۴.۴۵ دلار بر سر راه ایاس قرار گرفته است و در صورتی که این رمزارز روندی نزولی را در پیش بگیرد، حمایت خریداران دو تراز حائز اهمیت ۳.۸ و ۳.۵ دلاری خواهد توانست روند کاهشی آن را کند یا متوقف کند.نمودار روزانه قیمت ایاسشاخص بولینگر بندز (Bollinger Bands) به خوبی نوسانات شدید رخ داده، طی ماه گذشته، در بازار ایاس را به تصویر کشیده است. اما از آن زمان تا کنون به شکلی همگرا ظاهر شده است و هم اکنون نوسانات قابل توجهی را نمی توان در حرکات قیمت این رمزارز مشاهده کرد. با این حال شاخص RSI امیدوار کننده به نظر می رسد چرا که در حال حرکت به سمت ناحیه اشباع خرید است و این امر نوید بخش یک جهش قیمت در کوتاه مدت خواهد بود.تحلیل قیمت پولکادات (DOT)حرکات قیمت پولکادت طی ماه گذشته اغلب در بازار رنج بوده است. علی رغم افت قیمت جزئی دات طی روزهای اخیر، این رمزارز همچنان موقعیت خود را حفظ کرده است. در زمان نگارش این مطلب دات پس از بازیابی از تراز ۲۸.۱ دلار در چند روز گذشته، هم اکنون در تراز ۳۲.۶۴ دلار در حال معامله است. مقاومت واقع شده در ناحیه ۳۹ دلار همچنان غیرقابل نفوذ به نظر می رسد و باعث شده است تا تلاش خریداران برای ادامه روند صعودی این رمزارز به ترازهای بالاتر، در تمامی فرصت های پیش آمده، کاملاً ناموفق ظاهر شود.نمودار روزانه قیمت پولکاداتشاخص های مکدی (MACD) و استوکاستیک (Stochastic) نشانه های مبنی بر بروز یک اصلاح قیمت را به نمایش گذاشته اند. شاخص مکدی همچنان در یک کراس اوور یا تقاطع نزولی به سر می برد و در همین حین شاخص استوکاستیک نیز در ناحیه اشباع فروش قرار گرفته است که معمولاْ نشان دهنده افزایش روند نزولی در بازار است.تحلیل قیمت الگورند (ALGO)الگورند به تازگی رتبه ۳۹ام در کوین مارکت کپ را از آن خود کرده است و پس از رشدی ۸ درصدی طی ۲۴ ساعت گذشته در تراز ۱.۱۹ دلاری در حال معامله شدن است. در ابتدای هفته گذشته قیمت این رمزارز با افتی محسوس مواجه شد، اما اگر که قصد داشته باشیم حرکت قیمت این رمزارز در بلندمدت را مورد بررسی قرار دهیم واضح است که الگو یک روند تثبیت قیمت طولانی مدت را پشت سر گذاشته است. این رمزارز همچنان به حرکت خود بین ترازهای ۱.۲۷ و ۰.۹۶ دلار ادامه می دهد.نمودار روزانه قیمت الگورندشاخص مکدی طی چند روز گذشته یک کراس اوور نزولی را متحمل شده است و انتظار می رود که با نزدیک شد آن به خط سیگنال این روند معکوس گردد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز تا حد زیادی نشانه های مثبتی را از خود به نمایش گذاشته است و به سمت ناحیه اشباع خرید در حال حرکت می باشد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل قیمت ایاس ، پولکادات و الگورند - 8 فروردین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×