روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رشد 22 درصدی قیمت پولکادات همزمان با سقوط سلطه بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ منتشر شد.

رشد 22 درصدی قیمت پولکادات همزمان با سقوط سلطه بیت کوین

[…]

نوشته رشد ۲۲ درصدی قیمت پولکادات همزمان با سقوط سلطه بیت کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رشد ۲۲ درصدی قیمت پولکاداتهمزمان با سقوط سلطه بیت کوین (Bitcoin Dominance)، روزهای طوفانی در فضای آلتکوین ها را شاهد هستیم. در حالی که اتریوم (Ethereum) تا تراز ۲۱۵۰ دلار رشد کرده، قیمت پولکادات (Polkadot) نیز با رشد ۲۲ درصدی و رسیدن به تراز ۴۶ دلاری، رکوردی تاریخی را از خود به جای گذاشته است.ناتوانی بیت کوین در عبور از تراز ۶۰۰۰۰ دلار باعث شده است که بخش زیادی از سلطه خود بر بازار رمزارز را طی چند هفته گذشته از دست بدهد. اکنون سلطه بیت کوین به زیر تراز ۶۰ درصد و کمترین میزان خود در ۷ ماه گذشته رسیده است. در مقابل آلتکوین ها رشد قابل توجهی را پشت سر گذاشته اند و در این میان اتریوم و پولکادات رکوردهای قیمتی جدیدی را از خود به جای گذاشته اند.چند روز گذشته برای بازار آلتکوین ها بسیار صعودی بوده است. در این میان اتریوم در خط مقدم قرار داشته و در چند روز پیاپی کندل های سبز را از خود به جای گذاشت و در نهایت دیروز توانست یک بار دیگر به بالاتر از تراز مقاومتی ۲۰۰۰ دلار حرکت کند.نمایی از عملکرد بازار رمزارزاما عملکرد دومین رمزارز بزرگ دنیا به اینجا محدود نشد بلکه توانست در این مسیر رکورد جدیدی را در نزدیکی تراز قیمتی ۲۱۵۰ دلار از خود به جای بگذارد و پس از تجربه یک اصلاح قیمت خفیف هم اکنون بالاتر از تراز ۲۱۰۰ دلار در حال معامله شدن است.بایننس کوین (Binance Coin) پس از رسیدن به تراز ۳۵۰ دلار و ثبت یک رکورد قیمتی جدید در حوالی تراز ۳۴۰ دلار در حال معامله شدن است. کاردانو (Cardano)، تتا (THETA)، لایت کوین (Litecoin)، ریپل (Ripple) و یونی سواپ (Uniswap) همگی در ناحیه سبز قرار داشتند.به هر صورت پولکادات با رشدی ۲۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته بهترین عملکرد را در میان ۱۰ رمزارز برتر دنیا داشته است. در نتیجه قیمت دات به تراز ۴۶.۵ دلار رسیده و از نظر ارزش بازار جایگاه چهارمین رمزارز دنیا را از آن خود کرده است.از دیگر رمزارزهای حائز اهمیتی که رشدی قابل توجه را پشت سر گذاشته اند می توان به هولو (Holo) با ۵۷ درصد، لایو پیر (Livepeer) با ۴۲ درصد، بیت تورنت (BitTorrent) با ۱۹ درصد، ایاس (EOS) با ۱۴ درصد، سولانا (Solana) با ۱۳ درصد و کازموس (Cosmos) با ۱۲ درصد رشد اشاره کرد.سقوط سلطه بیت کوین به پایین ترین سطح در ۷ ماه گذشتهدر حالی که آلتکوین ها رشد قابل توجهی را در چند روز گذشته از خود به نمایش گذاشته اند، بیت کوین پایین تر از تراز ۶۰۰۰۰ دلار جای خوش کرده است. این رمزارز شاخص برای مدت زمان زیادی با این تراز قیمتی چالش داشته است و تمام تلاش های خریداران برای غلبه بر آن با افت قیمت به ترازهای پایین تر همراه شده است.سقوط سلطه بیت کوینطی ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین بار دیگر در چند قدمی رسیدن به تراز ۶۰۰۰۰ دلار قرار گرفت، اما اصلاح قیمت های رخ داده باعث شدند تا قیمت این رمزارز تا نزدیکی تراز ۵۸۵۰۰ دلار کاهش یابد. علی رغم بازیابی چند صد دلاری قیمت بیت کوین و رسیدن آن به بالاتر از تراز ۵۹۰۰۰ دلار، سلطه بیت کوین با افت قابل توجهی مواجه شده است.هم اکنون و در زمان نگارش این مطلب شاخص سلطه بیت کوین که سهم بازار این رمزارز نسبت به دیگر دارایی های دیجیتال را می سنجد تا تراز ۵۸.۴ درصد کاهش یافته است. این پایین ترین سطح سلطه بیت کوین از اواسط سپتامبر ۲۰۲۰ تا کنون بوده است. این در حالی است که سلطه بیت کوین در اوایل ژانویه ۲۰۲۱ به بالاتر از ۷۰ درصد رسیده بود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رشد 22 درصدی قیمت پولکادات همزمان با سقوط سلطه بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×