روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " با این 3 آلتکوین دارای پتانسیل رشد بالا آشنا شوید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ منتشر شد.

با این 3 آلتکوین دارای پتانسیل رشد بالا آشنا شوید

[…]

نوشته با این ۳ آلتکوین دارای پتانسیل رشد بالا آشنا شوید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

معرفی ۳ آلتکوین دارای پتانسیل رشد بالاتایلر سووپ (Tyler Swope)، معامله گر پرطرفدار و چهره اثر گذار در جامعه رمزارز، دنبال کنندگان خود را با ۳ آلتکوین دارای پتانسیل رشد بالا و کمتر شناخته شده که می توانند طی ماه های آینده رشدی انفجاری را تجربه کنند، آشنا کرده است.سووپ طی صحبت های اخیر خود در یوتویب، گفته است که نسبت به لینک پول (LinkPool)، ارائه دهنده سرویس نود چین لینک (Chainlink)، خوشبین است. وی از این کوین به عنوان جا افتاده ترین پروژه در یک صنعت بسیار ویژه یاد کرده است و رابطه این آلتکوین و چین لینک را به رابطه بتمن و رابین تشبیه کرده است. وی در این خصوص گفته است:“لینک پول به طور قطع بزرگترین ارائه دهنده سرویس نود چین لینک است. آنها پرسابقه ترین ارائه دهنده خدمات در این حوزه هستند و به شکلی حرفه ای نودهای چین لینک را مدیریت و بازارهای چین لینک را ایجاد کرده اند. آنها خوراک داده های قیمتی را در اختیار نودهای چین لینک قرار می دهند. بنابراین شما می توانید رابطه لینک پول نسبت به چین لینک را همچون رابطه رابین و بتمن در نظر بگیرید. آنها با مشارکت یکدیگر کار می کنند.”سووپ همچنین در خصوص آلکمیست کوین (Alchemist Coin یا به اختصار MIST)، پروژه ای که می تواند در کوتاه مدت رشدی انفجاری را تجربه کند، یاد کرده است. وی اشاره کرده است که این پروژه NFT در حال آماده سازی برای صادر کردن کالکتیبل های محدود به اولین بکارگیرندگان خود است که می تواند در آینده رشد بسیار زیادی را برای آنها به دنبال داشته باشد. وی توضیح داد:“هنگامی که رابط کاربری (UI) راه اندازی شود، آن کاربرها خواهند توانست نسل دوم NFTهای این پلتفرم را دریافت کنند. بنابراین نسخه های محدود نسل اول NFTها در ادامه از ارزش بالایی برخوردار خواهند شد.”وی در نهایت گفته های خود را با معرفی یک جواهر کمتر شناخته شده در میان آلتکوین ها به پایان رساند. پاکت نتورک (Pocket Network یا POKT)، یک پروتکل رابط برنامه نویسی، به پایان رساند. این معامله گر محبوب بیان کرده که POKT علی رغم ادغام نشدن در بلاکچین اتریوم، از زمان رونمایی تا کنون رشد زیادی را تجربه کرده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " با این 3 آلتکوین دارای پتانسیل رشد بالا آشنا شوید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×