روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 15 فروردین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 15 فروردین

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین – ۱۵ فروردین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین – ۱۵ فروردینبیت کوین (Bitcoin) در حال تجربه یک اصلاح قیمت از تراز ۶۰۰۰۰ دلار است. با این حال احتمال می رود تا زمانی که قیمت این رمزارز شاخص به زیر ترازهای ۵۶۵۰۰ و ۵۵۲۵۰ دلار نرود، بتواند یک روند صعودی تازه را در پیش گیرد. در ادامه به تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین در ۱۵ فروردین خواهیم پرداخت.بیت کوین یک بالاتر از تراز ۵۸۰۰۰ دلار یک روند صعودی را در پیش گرفت اما در گذر از تراز ۶۰۰۰۰ دلار ناتوان ظاهر شد. قیمت این رمزارز هم اکنون بالاتر از تراز حمایتی ۵۶۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره ای (۴ ساعته) در حال نوسان است.با نگاهی به نمودار ۴ ساعته BTC می توان دید که یک خط روند صعودی کلیدی با حمایتی نزدیک به تراز ۵۶۸۰۰ دلار تشکیل شده است. در صورتی که فروشندگان کنترل بازار را پایین تر از تراز ۵۶۵۰۰ دلار در دست نگیرند، BTC این فرصت را دارد تا در کوتاه مدت یک روند صعودی جدید را آغاز نماید.در هفته گذشته قیمت بیت کوین یک رشد پایدار به بالاتر از تراز مقاومتی ۵۵۵۰۰ دلار را شاهد بود. جفت ارز بیت کوین به دلار در این مسیر توانست مقاومت ۵۸۰۰۰ دلار را در هم بشکند و بالاتر از میانیگن متحرک ۱۰۰ دوره ای (۴ ساعته) قرار گیرد.این جفت ارز حتی توانست به بالاتر از تراز ۵۹۵۰۰ دلار نیز حرکت کند و به سطوحی بالاتر از مقاومت ۶۰۰۰۰ دلار نفوذ کند. هرچند، BTC نتوانست کندل ۴ ساعته ای را بالاتر از تراز ۶۰۰۰۰ دلار تشکیل دهد. بدین ترتیب یک اوج قیمتی در نزدیکی تراز ۶۰۰۳۰ دلار تشکیل گردید و پس از آن قیمت یک روند نزولی جدید را در پیش گرفت. در ادامه این روند نزولی BTC حمایت ترازهای ۵۸۵۰۰ و ۵۸۰۰۰ دلار را نیز از دست داد.نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کوینبدین ترتیب قیمت به پایین تر از تراز ۲۳ درصد فیبوناچی بازگشتی (Fib retracement)، در حرکت صعودی از نوسان پایین ۵۰۴۶۵ دلار تا نوسان بالای ۶۰۰۳۰ دلار، نفوذ کرد. همچنین یک شکست حمایتی به پایین تر از خط روند صعودی با حمایتی نزدیک به تراز ۵۹۰۰۰ دلار در چارت ۴ ساعته رخ داده است.این جفت ارز ناحیه حمایتی ۵۶۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره ای (۴ ساعته) را آزمایش کرده است و این احتمال وجود دارد که به سمت تراز ۵۵۲۵۰ دلار که در نزدیکی تراز ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی، در حرکت صعودی از نوسان پایین ۵۰۴۶۵ دلار تا نوسان بالای ۶۰۰۳۰ دلار، حرکت کند. اگر خریداران نتوانند حمایت خوبی را در این تراز از بیت کوین به عمل آورند، احتمال ریزش قیمت تا تراز ۵۳۸۰۰ دلار دور از ذهن نخواهد بود.روند صعودی تازه بیت کویناگر بیت کوین بتواند موقعیت خود را بالاتر از تراز ۵۶۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره ای حفظ کند، این احتمال وجود خواهد داشت که بتواند یک روند صعودی تازه را در پیش گیرد.در صورت آغاز روند صعودی جدید، BTC در تراز ۵۸۰۰۰ دلار با اولین مقاومت پیش روی خود مواجه خواهد شد. در صورتی که این رمزارز بتواند یک کندل ۴ ساعته بالاتر از تراز ۵۸۰۰۰ دلار تشکیل دهد، راه برای حرکت به سمت ناحیه مقاومت کلیدی ۶۰۰۰۰ دلار، هموار خواهد شد. پس از آن بیت کوین مقاومت تراز ۶۲۰۰۰ دلار را پیش روی خود خواهد داشت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 15 فروردین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×