روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 16 فروردین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 16 فروردین

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین – ۱۶ فروردین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین – ۱۶ فروردینقیمت بیت کوین (Bitcoin) به تازگی با مقاومتی در تراز ۵۸۲۵۰ دلار مواجه شده است. این احتمال وجود دارد که بیت کوین در رویارویی با این مقاومت در کوتاه مدت یک افت قیمت را تجربه کند، اما احتمالاً خریداران در نزدیکی تراز ۵۷۰۰۰ دلار همچنان به فعالیت خود ادامه خواهند داد. در ادامه به تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین در ۱۶ فروردین خواهیم پرداخت.BTC پس از یک بازیابی قیمت به بالاتر از تراز ۵۷۵۰۰ دلار راه یافت، اما با مقاومتی در نزدیکی تراز ۵۸۲۵۰ دلار مواجه شده است. بیت کوین همچنان با فاصله پایین تر از تراز ۵۸۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال معامله است.با نگاهی به نمودار ۱ ساعته BTC می توان دید که یک خط روند نزولی با مقاومتی در نزدیکی تراز ۵۸۶۰۰ دلار تشکیل شده است. بنابراین احتمال ریزش قیمت جفت ارز بیت کوین به دلار همچنان وجود دارد، اما به نظر می رسد که خریداران همچنان در نزدیکی تراز ۵۷۰۰۰ دلار فعال هستند.قیمت های پیشنهادی برای خرید بیت کوین به خوبی بالاتر از تراز حمایتی ۵۶۵۰۰ دلار باقی مانده است. در نتیجه، BTC یک روند صعودی تازه را به بالای ترازهای ۵۷۰۰۰ و ۵۷۲۵۰ دلار آغاز کرده است.قیمت این رمزارز حتی توانسته به بالاتر از تراز ۲۳.۶ درصد فیبوناچی بازگشتی (Fib Retracement)، از حرکت نزولی نوسان بالا در تراز ۵۹۸۷۲ دلار تا نوسان پایین ۵۶۴۸۸ دلار، باز گردد. با این حال به نظر می رسد که قیمت با مقاومت شدیدی در نزدیکی ترازهای ۵۸۲۵۰ و ۵۸۵۰۰ دلار مواجه شده است.BTC هم اکنون زیر تراز مقاومتی ۵۸۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال معامله است. BTC در اولین گام با مقاومت تراز ۵۸۱۸۰ دلار مواجه خواهد شد. این مقاومت در نزدیکی سطح ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی، از حرکت نزولی نوسان بالا در تراز ۵۹۸۷۲ دلار تا نوسان پایین ۵۶۴۸۸ دلار، واقع شده است.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کویناولین مقاومت اصلی در نزدیکی تراز ۵۸۵۰۰ دلار واقع شده است. همچنین یک خط روند نزولی کلیدی در نزدیکی تراز ۵۸۶۰۰ دلار در چارت یک ساعته قابل مشاهده است.اگر که یک شکست رو مقاومتی به بالاتر از ترازهای ۵۸۲۵۰ و ۵۸۵۰۰ دلار رخ دهد، این احتمال وجود خواهد داشت که یک رشد پایدار را شاهد باشیم. تحت چنین شرایطی احتمالاً قیمت BTC به سمت ترازهای ۶۰۰۰۰ و ۶۰۵۰۰ دلار حرکت خواهد کرد.افت احتمالی قیمت بیت کوین تا چه ترازی رخ خواهد داد؟اگر BTC در صعود تا تراز ۵۸۲۵۰ و ۵۸۵۰۰ دلار ناموفق ظاهر شود، احتمال بروز یک اصلاح قیمت نزولی قوت خواهد یافت. در صورت تحقق این سناریو احتمال افت قیمت بیت کوین تا تراز ۵۷۵۰۰ دلار دور از ذهن نخواهد بود.در ادامه این روند حمایت کلیدی بعدی از BTC در تراز ۵۷۱۵۰ دلار به عمل خواهد آمد و پایین تر از آن نیز با حمایت ناحیه کلیدی ۵۶۵۰۰ دلار مواجه خواهد شد. اما اگر خریداران در حمایت از آخرین ناحیه یاد شده نیز ناموفق عمل کنند، احتمال اینکه فروشندگان اختیار بازار را در اختیار بگیرند و قیمت را تا تراز ۵۵۵۰۰ دلار سوق دهند افزایش خواهد یافت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 16 فروردین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×