روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " با پر پتانسیل ترین توکن غیرمثلی که نمی شناسید، آشنا شوید! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ منتشر شد.

با پر پتانسیل ترین توکن غیرمثلی که نمی شناسید، آشنا شوید!

[…]

نوشته با پر پتانسیل ترین توکن غیرمثلی که نمی شناسید، آشنا شوید! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پر پتانسیل ترین توکن غیرمثلی ناشناختهبن آرمسترانگ (Ben Armstrong)، اینفلوئنسر بازار رمزارز، در جدیدترین اظهار نظر خود پر پتانسیل ترین توکن غیرمثلی (NFT) ناشناخته را معرفی کرده است.آرمسترانگ در جدیدترین ویدئو خود به معرفی توکن غیرمثلی اکومی (ECOMI) یا به اختصار OMI پرداخته است. پروژه ای که به نظر وی، با توجه به تقاضای روزافزون NFTها، رشد بسیار زیادی خواهد داشت. NFTها دارایی های خاصی هستند که با استفاده از تکنولوژی بلاکچین امکان صدور مدارک مالکیتی برای اموال فیزیکی یا مجازی مثل آثار هنری، زمین های مجازی، بلیط و یا حتی توئیت را میسر می سازند.OMI توکن بومی پلتفرم وی وی (VeVe) می باشد که شراکت های تاثیرگذاری با برند های بزرگی من جمله وارنر بروس (Warner Bros.)، کپ کام (Capcom) و دی سی (DC) بسته است. آرمسترانگ اشاره کرد که آلفرد کان (Alfred R. Kahn)، یکی از مدیران ارشد اکومی، فردی بسیار قدرتمند در صنعت حق مالکیت و تالیف گری است به طوری که شرکت های تحت کنترل وی سهمی ۲۵+ میلیارد دلاری از درآمد بازارهای خرده فروشی دارند. کان، از سال ۱۹۹۱ تا ۲۰۱۱ بنیان گذار و مدیر ارشد فورکیدز اینترتینمنت (۴Kids Entertainment) بوده است. شرکت وی در برخی از بزرگترین پروژه های مرتبط با حوزه سرگرمی مثل پوکمون (Pokemon)، لاک پشت های نینجا (Teenage Mutant Ninja Turtles) و یوگی (YuGiOh) مشارکت داشته است. او همچنین در تألیف و برند سازی نینتندو (Nintendo)، ماریو بروس (Mario Bros)، زلدا (Zelda)، دانکی کانگ (Donkey Kong)، جیمزباند (James Bond) و فدراسیون جهانی کشتی نیز نقشی فعال ایفا کرده است.آرمسترانگ می گوید با وجود اینکه اکومی هنوز به طور رسمی همکاری خود با برند های مذکور را اعلام نکرده است اما فعالیت کان به عنوان مدیر بخش حق مالکیت اکومی، باعث می شود تا این همکاری ها دور از انتظار نباشد. وی در این خصوص گفته است:“پس اگر فقط برخی از این برندها به بازار داغ توکن های غیرمثلی بپیوندند، اکومی و پلتفرم وی وی موفق خواهند شد. به نظر می رسد که کنترل بازار NFT برند های برتر در دستان اکومی خواهد بود، همانگونه که انجین (Enjin) بازار گیمینگ را در اختیار گرفته … .توکن های غیرمثلی روند بزرگ بعدی هستند که صنعت کلکسیون را متحول خواهند کرد و با وجود تمام شرکا و روابط، اکومی در خط مقدم این روند خواهد بود. روی حرف من حساب نکنید، آلفرد کان این را می گوید: سطح بالای اثرگذاری تکنولوژی بلاکچین، با در اختیار گذاشتن بازاری جدید به برندهای معتبر برای فروش و نگهداری IPهای دیجیتال خود باعث خواهد شد تا صنعت کلکسیون داری به طور کامل متحول شود. اکومی استانداردهای این بازار را تعیین خواهد کرد.”اومی در حال حاضر در حوالی ۰.۰۰۸ دلار معامله می شود و ارزش بازاری بالغ بر ۱.۴ میلیارد دلار دارد. بر اساس داده های کوین گیکو (CoinGecko) این دارایی در یکسال اخیر رشدی حدوداً ۳۰۰۰۰ درصدی را تجربه کرده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " با پر پتانسیل ترین توکن غیرمثلی که نمی شناسید، آشنا شوید! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×