روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت پولکادات - 17 فروردین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت پولکادات - 17 فروردین

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت پولکادات – ۱۷ فروردین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت پولکادات – ۱۷ فروردینقیمت پولکادات (Polkadot) پس از عبور از مقاومت کلیدی تراز ۴۰ دلار توانست به بالاترین رکورد تاریخی خود برسد. افزایش انفجاری قیمت دات در تراز ۴۷ دلار متوقف شد اما با این حال فاصله این رمزارز تا رسیدن به تراز ۵۰ دلار را تا حد زیادی کاهش داد. در ادامه به تجزیه و تحلیل روند قیمت پولکادات در ۱۷ فروردین خواهیم پرداخت.انتظار می رود که دات پیش از آغاز روند صعودی جدید و ثبت یک رکورد تاریخی دیگر، یک دوره ی تثبیت قیمت را پشت سر بگذارد.پولکادات در نهایت موفق شد تا به بالاتر از تراز مقاومتی کلیدی ۴۰ دلار راه یابد. این روند صعودی به لطف افزایش حجم سفارش های خرید، چیزی بیش از ۵۰۰۰۰ دلار، از سوی سرمایه گذارانی که انتظار شکل گیری روند صعودی را داشتند شکل گرفت. بدین ترتیب پولکادات در بالاترین قیمت تاریخی خود، در تراز ۴۷ دلار معامله شد و به حرکت قیمتی خود پایان داد. در حال حاضر دات با هدف تشکیل یک سطح حمایتی جدید در تراز ۴۵ دلار، در حال معامله شدن است.نمودار ۴ ساعته قیمت پولکادتاین حرکت صعودی در پایان هفته عید پاک رخ داد. چندین رمزارز در همین بازه زمانی افزایش قیمت چشمگیری را تجربه کردند که از جمله آنها می توان به ریپل (Ripple) و استلار (Stellar) اشاره کرد. از طرف دیگر، دات پس از یک اصلاح قیمت از تراز ۴۷ دلار به تراز ۴۰ دلار کاهش یافت. اما پس از آن این دارایی دیجیتال یک روند صعودی جدید را در پیش گرفت و به بالای تراز ۴۵ دلار راه یافت.دات در روند صعودی جدید خود دوباره اوج قیمت تاریخی خود در تراز ۴۵ دلار را مجدداً تجربه کرد. با یک نگاه به چارت قیمت این رمزارز می توان گفت که احتمالاً ترازهای قیمتی ۴۸ و ۵۰ دلار موانعی جدی برای حرکت قیمت دات خواهند بود. شاخص مکدی (MACD) به تازگی در بازه ماهانه به بالاترین سطح خود در ۲.۵ افزایش یافته است. بنابراین می توان انتظار داشت که با یک اصلاح قیمت روبرو باشیم، اما این اندیکاتور پیشنهاد دهنده آن است که با یک بازار رنج روبرو خواهیم بود.برای مثال، خط مکدی (رنگ آبی) با فاصله اندکی پایین تر از خط سیگنال قرار گرفته است. بنابراین بزرگترین چالش پیش روی دات حرکت به بالای خط سیگنال و آغاز یک روند صعودی دیگر است. هرچند، حرکت شاخص مکدی نسبتاً افقی است و بدین ترتیب راه را برای تثبیت قیمت دات پیش از یک شکست مقاومتی هموار خواهد کرد.اگر که خریداران نتوانند در تراز ۴۴ دلار حمایت خوبی را از دات به عمل آورند، افزایش فشار فروش به کاهش قیمت تا تراز ۴۰ دلار منجر خواهد شد. در صورت شکست قیمت به پایین تر از تراز حمایتی ۴۰ دلار می توان انتظار داشت که دات به حرکت نزولی خود تا ترازهای ۳۶ و ۳۰ دلاری ادامه دهد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت پولکادات - 17 فروردین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×