روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 17 فروردین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 17 فروردین

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین – ۱۷ فروردین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین – ۱۷ فروردینبیت کوین (BTC) به تازگی روند افزایش قیمت جدیدی را آغاز کرده و مقاومت ۵۸۲۵۰ دلاری را از پیش روی خود برداشته است. این ارز دیجیتال هم اکنون نشانه های مثبتی را از خود در جهت رسیدن به تراز قیمتی ۶۰۰۰۰ دلار به نمایش گذاشته است. در ادامه با تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در ۱۷ فروردین همراه ما باشید.در حال حاضر بیت کوین به خوبی بالای سطح قیمتی ۵۸۲۵۰ دلار در حال معامله می باشد و هم چنین در بالای میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته (تایم فریم ساعتی) قرار گرفته است.شکست مقاومتی به بالای خط روند نزولی در سطح ۵۸۶۵۰ دلار در نمودار ساعتی قایل مشاهده است. هم اکنون قیمت در حال تثبیت بالای میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته بوده و ممکن است این افزایش قیمت تا تراز ۶۰۰۰۰ دلار نیز ادامه داشته باشد.تحلیل تکنیکال نمودار ۱ ساعته بیت کویناخیراً بیت کوین در بالای تراز قیمتی ۵۷۰۰۰ دلار حمایت شده است و با شکست موانع مقاومتی ۵۷۵۰۰ و ۵۸۲۵۰ دلار، روند افزایش قیمت جدیدی را آغاز کرده است. در حال حاضر BTC زیر تراز ۲۳.۶ درصد فیبوناچی بازگشتی، بر روی کف قیمتی ۵۶۸۱۰ دلار و سقف ۵۹۴۶۷ دلار، قرار دارد.نخستین سطح حمایتی قیمت در نزدیکی تراز ۵۸۵۰۰ دلار قرار دارد که همان میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته است و اولین ناحیه ی مقاومتی نیز در تراز ۵۹۰۰۰ دلار قرار دارد و بعد از آن سطح مقاومتی بعدی تراز ۵۹۴۶۷ دلار می باشد.اما اصلی ترین مقاومت قیمتی در تراز ۶۰۰۰۰ قرار گرفته است. اگر این ناحیه ی مقاومتی به خوبی شکسته شود، شانس افزایش قیمت تا نزدیکی تراز ۶۲۰۰۰ دلار وجود خواهد داشت.قیمت تا چه حد می تواند کاهش یابد؟اگر بیت کوین در عبور از ترازهای مقاومتی ۵۹۰۰۰ و ۵۹۵۰۰ دلار ناموفق باشد ممکن است یک اصلاح قیمت کوتاه مدت را تجربه کند که در این صورت همان طور که گفته شد مهم ترین سطح حمایتی در تراز ۵۸۵۰۰ دلار خواهد بود.حمایت اصلی دیگر در تراز ۵۸۲۵۰ دلار وجود دارد که در نزدیکی تراز ۵۰ درصد فیبوی بازگشتی یاد شده، قرار گرفته است. هرگونه کاهش بیش از این مقدار، به سقوط قیمت تا سطح حمایتی ۵۷۵۰۰ دلار منجر خواهد شد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 17 فروردین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×