روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رشد ناگهانی ریپل چرا اتفاق افتاد و تا کجا پیش خواهد رفت؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ منتشر شد.

رشد ناگهانی ریپل چرا اتفاق افتاد و تا کجا پیش خواهد رفت؟

[…]

نوشته رشد ناگهانی ریپل چرا اتفاق افتاد و تا کجا پیش خواهد رفت؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

علت رشد ناگهانی ریپل چه بود؟پس از رشد اتریوم (Ethereum) و به دنبال آن رشد بسیاری از آلتکوین های اصلی با ارزش بازار متوسط، امروز شاهد رشد ناگهانی ریپل (XRP) به بالای سطح ۱ دلاری بودیم. سطحی که ۳۷ ماه زمان برد تا ریپل بتواند آن را باز پس گیرد.برای اولین بار از اسفند ۱۳۹۶ تا کنون، قیمت ریپل در روز سه شنبه توانست از سطح ۱ دلار عبور کند و ارزش بازار این رمزارز را در حدود ۴۷ میلیارد دلار قرار دهد.علاوه بر این، چهارمین رمزارز بزرگ بازار، در جفت بیت کوینی خود، یک شکست بزرگ قیمتی را شاهد بوده که باعث شده تا نیروی حرکت تکنیکال زیادی پیدا کند.چارت یک ماهه ریپل به دلارروندی صرفاً تکنیکالی، نه بنیادیزمانی که ریپل در حدود قیمت ۰.۷۵ دلار شناور بود، تحلیلگران بازار اشارات زیادی به ساختار بازار صعودی این ارز کردند. کانترینگ کلارک (Cantering Clark)، یک معامله گر کمتر شناخته شده رمزارز، در اضهار نظری گفته بود که ریپل تمام نیازهای تکنیکال شروع یک روند صعودی را دارا می باشد. از آن زمان، قیمت ریپل از حدود ۰.۷۵ دلار به بیش از ۱ دلار رسیده است. کلارک در روز سه شنبه گفت:“ریپل تمام گام های لازم برای صعودی بودن را برداشته است. حذف شدن از لیست صرافی ها و کنار گذاشته شدن توسط اکثر جامعه توییتر، باعث شد تا بازار از نظر موقعیتی و جبهه ای خالی بماند. این روند می تواند خیلی بالاتر نیز برود.”معامله گر معروف دیگری که به نام کالئو (Kaleo) شناخته می شود نیز اشاره کرد که شکست ریپل در جفت بیت کوینی خود خوش بینانه است. پس از اینکه این رمز ارز به بالای سطح ۱ دلاری رخنه کرد، کالئو توضیح داد که ریپل در آستانه شکستن یک خط روند نزولی سه ساله در چارت بیت کوینی خود است. وی اشاره کرد:“XRP/BTC در شرف شکستن یک خط روند نزولی بیش از سه ساله است. بهره نگرفتن از این موقعیت به نظر وظیفه نشناسی می آید. زمانی که این شت کوین شروع به حرکت می کند، حرکات عمودی (به معنی حرکات بزرگ ناگهانی، رو به بالا) از خود نشان می دهد. هنوز خیلی زود است.”چارت جفت بیت کوینی ریپلحجم اجتماعی در حال افزایش است!کاتالیزور دیگر ریپل علاوه بر نیروی حرکت تکنیکال آن، حجم اجتماعی رو به افزایش بوده است. حجم اجتماعی (Social Volume) شاخصی برای اندازه گیری تعداد پیام های مرتبط با موضوعی خاص در تمام فضای مجازی است. طبق گفته تحلیلگران سنتیمنت (Santiment)، سازمانی برای تحلیل داده، حجم اجتماعی ریپل، به دنبال برخی دیگر از رمزارزها، رشد شدیدی کرده است. تحلیلگران اذعان داشتند:” اکثر آلتکوین ها در ابتدای هفته روند صعودی خود را آغاز کرده اند. این در حالی است که هیچ یک از ۱۰۰ دارایی برتر بازار رشدی به اندازه ارز استکس (STX) نداشته اند. ارزی که در شاخص حجم اجتماعی خود با یک قله ی ۵ ماهه مواجه شده است. رشدهای دیگر توکن های ریپل (XRP)، تزوس (XTZ)، فانتوم (FTM) و بیت کوین گلد (BTG) را شامل می شود.”اگر ساختار تکنیکال ریپل ثابت و حجم اجتماعی آن رو به افزایش باقی بماند، قدرت حرکتی این رمزارز پتانسیل رسیدن به سطح مقاومت اصلی بعدی را دارد. از نظر تکنیکالی، سطح مقاومتی بعدی در حدود ۱.۲ دلار، با یک دیواره فروش در قیمت ۲ دلاری است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رشد ناگهانی ریپل چرا اتفاق افتاد و تا کجا پیش خواهد رفت؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×