روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " اضافه شدن چین لینک به صندوق بزرگ گری اسکیل از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ منتشر شد.

اضافه شدن چین لینک به صندوق بزرگ گری اسکیل

[…]

نوشته اضافه شدن چین لینک به صندوق بزرگ گری اسکیل اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اضافه شدن چین لینک به جای ریپل در صندوق بزرگ و استراتژیک گری اسکیل!مدیر ارز دیجیتال شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل (Grayscale Investments) اعلام کرد که این شرکت صندوق بزرگ خود (Digital Large Cap Fund) را به جهت اضافه شدن چین لینک (Chainlink) آپدیت کرده است. چین لینک، دارایی پرطرفداری در حوزه شبکه اوراکل بلاکچین است که پس از حذف ریپل توسط گری اسکیل، در این صندوق اضافه خواهد شد.پس از اعلام خبری مبنی بر تبدیل شدن صندوق بزرگ بیت کوین گری اسکیل (GBTC) به یک صندوق قابل معامله (ETF)، این شرکت از اضافه شدن چین لینک به دارایی های این صندوق خبر داد. سال قبل، بخشی از صندوق GDLC، به رمز ارز ریپل اختصاص داده شده بود، اما پس از مشکلات امنیتی و دادگاهی پیش آمده، این صندوق ارز ریپل را از لیست خود حذف کرد.علاوه بر چین لینک، صندوق بزرگ گری اسکیل، شامل بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، بیت کوین کش (BCH) و لایت کوین (LTC) می باشد. هر یک از این دارایی ها سهم متفاوتی از این صندوق را در اختیار دارند که آخرین آپدیت از جزییات این صندوق در تاریخ سیزدهم فروردین ماه امسال اعلام شد.“از این لحظه در پایان روز ۲ آپریل ۲۰۲۱، جزییات دارایی های این سبد به این منوال می باشند: ۷۹.۸% بیت کوین، ۱۷.۵% اتریوم، ۰.۸۰% بیت کوین کش، ۱.۰۰% لایت کوین و ۰.۹۰% چین لینک. هر سهم از این سبد شامل ۰.۰۰۰۴۶۶۱۹ بیت کوین، ۰.۰۰۲۸۷۶۳۷ اتریوم، ۰.۰۰۰۴۶۸۶۹ بیت کوین کش، ۰.۰۰۱۶۶۳۰۸ لایت کوین و ۰.۰۰۹۷۳۸۳۱ چین لینک است.”ترقی چین لینک: توکن اوراکل ساخته شده روی شبکه اتریوم در ۱۲ ماه ۱۲۲۳ درصد رشد کرد!تغیرات صندوق GDLC گری اسکیل خبری بود که پس از معرفی صندوق سرمایه گذاری تک محوری، به نام صندوق چین لینک (Chainlink Trust) منتشر شد. این صندوق تک محور، تاثیر پذیری مستقیمی از تغیرات قیمتی چین لینک، پروتکل غیرمتمرکز مسیریابی داده مبنی بر بستر اتریوم، دارد. خبر اضافه شدن چین لینک به صندوق گری اسکیل پس از صعود کلی توکن هایی با پایه اوراکل منتشر شد.چین لینک (LINK) در هفته گذشته ۲۱ درصد، در ماه گذشته ۱۸.۳ درصد، در ۹۰ روز گذشته ۹۶ درصد و در ۱۲ ماه گذشته ۱۲۲۳ درصد رشد را تجربه کرده است. چین لینک ۸ درصد پایین تر از دو ماه پیش که به سقف تاریخی (ATH) خود در قیمت ۳۶.۵۹ دلار رسید معامله می شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اضافه شدن چین لینک به صندوق بزرگ گری اسکیل از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×