روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " شرکت بزرگ و قدیمی آمریکایی به حوزه توکن‌ های غیرمثلی ورود می کند! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ منتشر شد.

شرکت بزرگ و قدیمی آمریکایی به حوزه توکن‌ های غیرمثلی ورود می کند!

[…]

نوشته شرکت بزرگ و قدیمی آمریکایی به حوزه توکن های غیرمثلی ورود می کند! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ارتقای شرکت قدیمی تاپس با استفاده از توکن های غیرمثلیمایکل آیسنر (Michael Eisner) می گوید که تولید کننده بزرگ کارت های کلکسیونی تا امروز ۲۵ درصد دیجیتالی شده است و این میزان به لطف تکنولوژی بلاکچین و توکن های غیرمثلی در حال افزایش است.تاپس (Topps)، یکی از برترین تولید کننده های کارت های کلکسیونی جهان، اخیرا اعلام کرد که به دنبال انفجار مثبت بازار دیجیتال، قصد دارد تا عرضه ای عمومی انجام دهد.امروز در مصاحبه ای با ان بی سی (NBC)، مدیر تاپس، مایکل آیسنر، اعلام کرد که بخش ورزشی و سرگرمی شرکت (این شرکت در حوزه تولید آدامس و آبنبات نیز فعالیت دارد) ۲۵ درصد دیجیتال شده و در حال ارتقا یافتن است. آیسنر اشاره کرد که با انفجار مثبت توکن های غیرمثلی یا همان NFTها بر بستر بلاکچین به احتمال زیاد، عمومی شدن شرکت توجه همگان را جلب خواهد کرد.آیسنر می گوید: بخش دیجیتالی شرکت با روندی بسیار سریع در حال رشد است.“با استفاده از بلاکچین ما قادر خواهیم بود تا در بازار ثانویه مشارکت کنیم. پیش از این ما فقط زمانی فعالیت داشتیم که کارت های فیزیکی وارد بازار می شدند.”تاپس قصد دارد تا به وسلیه ادغام با یک شرکت تخصیص هدف مالکیت یا اسپک (SPAC) عمومی سازی خود را انجام دهد. در این حالت، مدریک کاپیتال (Mudrick Capital)، که بر بستر نزدک (Nasdaq) لیست شده است، شرکت تاپس را عرضه خواهد کرد. این روش به طور موثری مسیر سنتی عرضه اولیه عمومی را دور خواهد زد. طبق گزارشات اسپک، ارزش بازار تاپس ۱.۳ میلیارد دلار می باشد و انتظار می رود که این قرداد امسال نهایی شود.آیسنر، مدیرکل سابق شرکت والت دیزنی (Walt Disney)، تاپس را از طریق شرکت سرمایه گذاری خود و شرکای مدیسون دیربورن (Madison Dearborn) در اکتبر ۲۰۰۷ خریداری کرد.مدیر تاپس اعلام کرد که این شرکت را با هدف دیجیتال کردن آن خریداری کرده است.“دیجیتالی شدن به طور کامل در عین حال حفظ کردن قسمت فیزیکی، این همان خامه سازی روی کیک است.”همزمان با فراگیر شدن ارزهای دیجیتال و بلاکچین، قسمت دیجیتالی شرکت با تولید کالاهای کلکسیونی پرطرفدار و زبان زد، وارد حوزه توکن های غیرمثلی شده است.در ماه ژانویه، تاپس چند NFT با استفاده از تصاویر معروف برنی سندرز (Bernie Sanders)،سناتور ورمانت، و دستکش های زمستانی اش هنگام مراسم ریاست جمهوری امسال منتشر کرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شرکت بزرگ و قدیمی آمریکایی به حوزه توکن‌ های غیرمثلی ورود می کند! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×