روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " احتمال ریزش بیت کوین تا سطح 20000 دلاری! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ منتشر شد.

احتمال ریزش بیت کوین تا سطح 20000 دلاری!

[…]

نوشته احتمال ریزش بیت کوین تا سطح ۲۰۰۰۰ دلاری! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

احتمال ریزش بیت کوین تا سطح ۲۰۰۰۰ دلاری همچنان وجود داردطبق گفته اسکات مینرد (Scott Minerd)، مدیر کل گوگنهایم (Guggenheim)، احتمال ریزش بیت کوین وجود دارد و روند فعلی این ارز ادامه دار نخواهد بود.مینرد در آخرین مصاحبه خود با سی ان ان (CNN) می گوید که بیت کوین (BTC) در مقایسه با گیم استاپ (Gamestop) و دیگر سهام یولو (yolo)، داخل یک حباب فرضی گیر کرده است. او معتقد است که اگر بزرگترین رمزارز دنیا دچار یک موج مدیریت ریسک شود، می تواند دوباره سطح ۲۰۰۰۰ دلاری را مشاهده کند.“زمانی که یک لحظه مدیریت ریسک را شاهد باشیم ممکن است که بتوانیم بیت کوین را دوباره در قیمتی بین ۲۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار ببینیم. این سطوح نقاط مناسبی برای سرمایه گذاری بلند مدت خواهند بود.”بیت کوین با قیمتی حوالی ۵۶۰۰۰ دلار در حال معامله می باشد. این در حالیست که امروز افت قیمتی تا سطح ۵۵۶۰۰ دلار را شاهد بودیم. این پایین ترین سطح قیمتی بیت کوین از روز ۲۹ام مارس می باشد.پیش بینی قیمت ۴۰۰۰۰۰ دلاری برای بیت کوین که توسط مینرد در اواسط ماه دسامبر منتشر شد، خوشحالی بسیار زیادی را در جامعه رمزارز ایجاد کرد. اما خیلی سریع پس از این پیش بینی، مینرد دیدگاه نزولی پیدا کرد و درباره کف بازار اخطار داد. برخی معتقدند که او از عمد سعی داشت تا بازار را پایین بکشد بلکه شرکت وی، گوگنهایم بتواند ارزان تر خرید کند.وقتی از او درباره پیش بینی بسیار صعودی اش در مصاحبه قبلی سوال شد، گفت که رهبر رمزارز ها خواهد توانست به آن اهداف برسد، اما در بازه ای ۱۰ تا ۲۰ ساله.این پیش بینی ها چه درست چه غلط به ما یادآوری می کنند که بازار رمزارز ها بازاری بدون دامنه نوسان و پر ریسک می باشد و احتمال ریزش بیت کوین و به دنبال آن مابقی کوین ها همواره وجود داشته و خواهد داشت. وارد شدن به چنین بازاری بدون آموزش و مدیریت سرمایه مطمئناً به ضرر و یا حتی از بین رفتن کل سرمایه منجر خواهد شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " احتمال ریزش بیت کوین تا سطح 20000 دلاری! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×