روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ماینرهای بیت کوین ، چشم انتظار رشد قیمت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ منتشر شد.

ماینرهای بیت کوین ، چشم انتظار رشد قیمت

[…]

نوشته ماینرهای بیت کوین ، چشم انتظار رشد قیمت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ماینرهای بیت کوین همچنان به ذخیره کردن ادامه می دهندماینرهای بیت کوین دوباره شروع به اندوختن کردند. از ابتدای ماه فوریه ۵۰۰۰ کوین دیگر به تعداد بیت کوین های (BTC) خرج نشده اضافه شده است.ماینرها (miners) به امید قیمت های بالاتر همچنان به نگهداری کوین های خود ادامه می دهند. انتقالات مستقیم از ماینرها به صرافی ها در یک ماه گذشته حدود ۴۰ درصد کاهش یافته است. داده های درون زنجیره ای منتشر شده از طرف گلس نود (Glassnode) حاکی از افزایش دارایی حساب ماینرها در دو ماه اخیر است.داده های گلس نود نشان می دهند که ذخایر مصرف نشده (بیت کوین هایی که تا به حال از آدرس های دریافتی ماینرها جابه جا نشده اند)، بعد از سقوط شدیدی که در ماه ژانویه داشتند، در حال افزایش هستند.ذخایر مصرف نشده بیت کویناز ماه فوریه حدود ۵۰۰۰ بیت کوین تازه تولید شده به ذخایر کوین های مصرف نشده اضافه شدند که مجموع این دخایر را به ۱.۷۶۵ میلیون بیت کوین رساندد. نقل و انتقالات مستقیم از کیف پول ماینرهای بیت کوین به صرافی ها نیز کاهش چشمگیری در هفته های گذشته داشته که میانگین متحرک ماهانه این انتقالات را از ۴۵۰ بیت کوین در میانه ماه مارس به ۲۷۵ رسانده.میانگین متحرک ماهانه انتقالات بیت کوینشولتز-کرافت (Schultze-Kraft) با اشاره به قله جدید نرخ هش (hash rate) شبکه بیت کوین و رکورد جدید سختی شبکه بیت کوین، وضعیت این ارز را، از نظر بنیادی، فوق العاده توصیف کرد. او همچنین نشان داد که درآمد ماینرها در حدود یکسال گذشته ۳۰۰ درصد افزایش داشته و مرتبا در حال ساخت قله های جدید بالای سطح ۵۰ میلیون دلار است.“ماینرها در حال حاضر هیچ انگیزه ای برای نقد کردن ندارند. فروختن در دید آن ها نیست.”موفقیت آشکار ماینرهای بیت کوین را می توان در عملکرد مشترک شرکت های ماینینگ آمریکای شمالی مشاهده کرد. داده های اخیر نشان می دهند که سهام چهار عدد از بزرگترین شرکت های ماینینگ آمریکای شمالی در ۱۲ ماه گذشته حدود ۵۰۰۰ درصد رشد کرده است. این در حالیست که قیمت بیت کوین در همین دوره ۹۰۰ درصد رشد داشت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ماینرهای بیت کوین ، چشم انتظار رشد قیمت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×