روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " در سال 2029 بیت کوین چقدر ارزش خواهد داشت؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ منتشر شد.

در سال 2029 بیت کوین چقدر ارزش خواهد داشت؟

[…]

نوشته در سال ۲۰۲۹ بیت کوین چقدر ارزش خواهد داشت؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ارزش بیت کوین در سال ۲۰۲۹پریانه بورینگ (Perianne Boring)، بنیان گذار اتاق تجارت دیجیتال، به تازگی پیش بینی خود در خصوص ارزش بیت کوین در سال ۲۰۲۹ را مطرح کرده است که تعجب و تردید بسیاری از اهالی دنیای رمزارز را به دنبال داشته است.پریانه بورینگ، گفته است که طی هشت سال آینده هر بیت کوین معادل ۱۰ هزار انس طلا ارزش خواهد یافت. اظهار نظر بلند پروازانه وی نتیجه استفاده از مدل انباشت به جریان (S2F) بوده است.طلا در چند وقت اخیر به طور پیاپی جایگاه خود را به بیت کوین (Bitcoin) واگذار کرده است. اما با این حال تصور اینکه روزی هر بیت کوین از ارزشی معادل ۱۰ هزار انس طلا برخوردار شود، با توجه به شرایط کنونی امری امکان ناپذیر به نظر می رسد.مدل انباشت به جریان کمیابی یک منبع خاص را مورد بررسی قرار می دهد. در این مدل نسبت میزان ذخایر نگهداری شده از یک دارایی (انباشت) به مقدار منابع جدید تولید شده از آن تقسیم می گردد. به بیان دیگر، نسبت S2F بیت کوین همواره در حال افزایش است و بنابراین قیمت آن نیز همواره روندی رو به رشد خواهد داشت.پلن بی (PlanB)، معامله گر رمزارز و چهره شناخته شده در توییتر، اولین فردی بود که این مدل را برای بیت کوین به کار گرفت. وی از طریق ترکیب یک مدل آماری با تاریخچه قیمتی بیت کوین مدل انباشت به جریان بیت کوین را طراحی کرده است. در نهایت وی توانست با ترسیم نقطه ای داده های قیمتی مدل خود را طراحی کند. بر اساس این مدل بیت کوین خواهد توانست در سال ۲۰۲۵ تراز قیمتی ۱ میلیون دلار را تجربه نماید.بورینگ در صحبت با شبکه CNBC بیان کرده که بیت کوین کمتر از حد واقعی خود ارزشگذاری شده است. وی با استناد به قانون متکالف برچسب قیمتی ۷۲۰۰۰ دلاری را برای بیت کوین مناسب می داند، که با توجه به تراز قیمتی کنونی BTC باید گفت که این رمزارز حدود ۲۰ درصد کمتر از ارزش واقعی خود قیمت گذاری شده است.بورینگ همچنین با استناد به مدل S2F قیمتی بین ۱۰۰ تا ۲۸۸ هزار دلار را برای بیت کوین در پایان سال جاری پیشنهاد داده است و بیان کرده که این مدل دارای همبستگی ۹۴ درصدی است. وی گفته است:“ما برای مدل انباشت به جریان بیت کوین ۱۲ سال داده داریم، و اگر این مدل را با استفاده از دلار آمریکا مورد بررسی قرار دهید همبستگی ۹۴ درصدی را مشاهده خواهید کرد. اما اگر از طلا استفاده کنید، همبستگی این مدل به ۹۹ درصد افزایش خواهد یافت.”و اگر این پیش بینی چندان برای شما بلندپروازانه نیست، بورینگ ادعا کرده است که در سال ۲۰۲۹، هر بیت کوین معادل ۱۰ هزار انس طلا قیمت گذاری خواهد شد. در حال حاضر هر بیت کوین معادل ۳۳.۵ انس طلا قیمت دارد.با این حال مدل S2F دارای برخی نارسایی ها است که موجب می شوند تحلیلگران نسبت به آن دچار شک و تردید گردند. برای مثال در این مدل تصور می شود که کمیابی و عرضه عامل اصلی تعیین قیمت است. به همین دلیل در این مدل یک پارامتر مهم دیگر یا عرضه نادیده گرفته شده است. این در حالیست که بر اساس تجربیاتی که تا به امروز به دست آمده است، قیمت تابعی از عرضه و تقاضای یک محصول در بازار است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " در سال 2029 بیت کوین چقدر ارزش خواهد داشت؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×