روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " توکن‌های ذخیره سازی ابری آماده‌ی انفجار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ منتشر شد.

توکن‌های ذخیره سازی ابری آماده‌ی انفجار

[…]

نوشته توکن های ذخیره سازی ابری آماده ی انفجار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پروتکل های ذخیره سازی ابری آماده ی رشدالیوت وینمن (Elliot Wainman)، معامله گر رمزارز، معتقد است که پروتکل های ذخیره سازی ابری غیرمتمرکز قرار است رشد خوبی را تجربه کنند. وینمن افزایش قیمت اخیر فایل کوین (Filecoin) را به عنوان نمونه ذکر کرده است.معامله گران به سیاکوین (Siacoin) و بیت تورنت (BitTorrent) نیز به عنوان دیگر سیستم عامل های ذخیره سازی ابری اشاره می کنند و در چند هفته ی گذشته نیز شاهد رشد زیادی در سیاکوین بوده ایم به طوری که این ارز دیجیتال نسبت به ماه گذشته تقریبا ۲۰۰ درصد افزایش قیمت داشته است.وینمن اشاره می کند که استخراج فایل کوین به شرکت کنندگانی نیاز دارد که این ارز رمزنگاری شده را داشته باشند.“ساز و کار واقعی فایل کوین نیاز به خرید این رمزارز برای استخراج دارد و نمی توانید آن را مانند بیت کوین با خرید مدارهای مجتمع (ASIC) استخراج کنید و این امر برای نگهدارندگان فایل کوین بسیار فوق العاده است.”وینمن می گوید که به نظر می رسد توکن های بازیابی اطلاعات تا حد زیادی توسط فعالان بازار رمزنگاری چین هدایت شده باشند.“صعود اخیر فایل کوین ناشی از این واقعیت است که مقامات مهم چینی استخراج فایل کوین را تشویق کرده اند.”این یوتیوبر اضافه می کند که دلیل حمایت چین از فایل کوین، تلاش برای کاهش اعتماد بیش از حد به زیرساخت های اینترنتی تحت سلطه ی غرب است.“ذخیره سازی ابری غیر متمرکز فایل کوین در دستور کار چین قرار دارد تا زیرساخت های اینترنتی خود را به عنوان یک مکانیزم دفاعی در برابر جنگ های سرد ایجاد کند. این همان چیزی است که در رقابت آمریکا و چین در حوزه ی فناوری در حال رخ دادن است. ظاهراً، چین ذخیره سازی غیرمتمرکز را کلیدی برای محافظت از زیرساخت های اینترنتی می داند که تحت سلطه ی غرب قرار دارند مانند خدماتی که آمازون (Amazon)، فیس بوک (Facebook) ،گوگل (Google) و سایر زیرساخت های آن ها ارائه می دهند. در حقیقت این نوع بازیابی اطلاعات، یک نوع جنگ با زیرساخت های اینترنتی محسوب می شود.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " توکن‌های ذخیره سازی ابری آماده‌ی انفجار از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×