روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " به پایین ترین قیمت های سالانه بیت کوین نگاه کنید نه بالاترین ها! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ منتشر شد.

به پایین ترین قیمت های سالانه بیت کوین نگاه کنید نه بالاترین ها!

[…]

نوشته به پایین ترین قیمت های سالانه بیت کوین نگاه کنید نه بالاترین ها! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

به پایین ترین قیمت سالانه بیت کوین نگاه کنید نه بالاترین ها!اگر کمی با فضای ارزهای دیجیتال آشنا باشید حتما رشدهای چشم گیر قیمت بیت کوین و ایجاد سقف های قیمتی جدید در دهه ی اخیر را شاهد بوده اید. اما این بار می خواهیم روند قیمتی بیت کوین را از زاویه ی دیگری بررسی کنیم. برای این کار تنها کافی است به پایین ترین قیمت سالانه بیت کوین نگاهی بیندازیم و آن را با بالاترین قیمت های بیت کوین در هر سال مقایسه کنیم.در نگاه اول می توان دریافت که کم ترین قیمت های سالانه هر سال با مقداری رشد همراه بوده اند. (به جز کف قیمتی سال ۲۰۱۵ که کم تر از پایین ترین قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۴ بود) اما چیزی که باید بیشتر به آن توجه شود اختلاف بالاترین و پایین ترین قیمت های ثبت شده در هر سال است.در سال ۲۰۱۴ بالاترین قیمت سالانه ی بیت کوین در تراز ۸۲۸ دلار ثبت شد و کم ترین قیمت این ارز دیجیتال در همین سال نیز ۲۰۰ دلار بوده است یعنی قیمت در کمتر از یک سال کاهش بیش از ۸۰ درصدی را تجربه کرد. در سال ۲۰۱۸ نیز بالاترین قیمت ثبت شده بیت کوین حدود ۱۷۲۱۳ دلار بوده است درحالی که پایین ترین قیمت در همین سال، تراز ۳۲۰۰ دلار می باشد که باز هم کاهش ۸۰ درصدی قیمت در یک سال را نشان می دهد.بسیاری از مردم تنها به تحقیق در مورد قیمت فعلی بیت کوین می پردازند و صرفا علاقه مند به دست آوردن سودهای بیشتر هستند و کم تر کسی از ریسک سرمایه گذاری در بازار ارزهای رمزنگاری شده به طور کامل آگاه است.بازار ارزهای دیجیتال یک بازار ۲۴ ساعته و بدون دامنه نوسان است که در چند ساعت می تواند چندصد درصد برای شما سود به ارمغان بیاورد و از طرف دیگر این قابلیت را دارد که در همین زمان بیش از ۸۰ درصد ارزش خود را از دست بدهد. بنابراین معامله در حوزه ی کریپتو از ریسک بسیار بالایی برخوردارست.با این حال به دلیل مسئله کم یابی و عرضه محدود بیت کوین، این دارایی ویژگی ضد تورمی دارد. بنابراین شکی نیست که همواره می توان به این ارز دیجیتال به چشم یک ابزار ذخیره ارزش نگاه کرد.در انتها لازم به ذکر است که هدف این متن صرفا تأکید بیشتر بر رعایت شیوه های مدیریت سرمایه بوده است و پیشنهاد می شود که بیش از ۲۰ درصد از کل سرمایه خود را در این بازار پر سود اما پر ریسک وارد نکنید و تا حد امکان از معاملات با اهرم بالا بپرهیزید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " به پایین ترین قیمت های سالانه بیت کوین نگاه کنید نه بالاترین ها! از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×