روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " فصل آلتکوین ها: چگونه بیشترین سود را دریافت کنیم؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ منتشر شد.

فصل آلتکوین ها: چگونه بیشترین سود را دریافت کنیم؟

[…]

نوشته فصل آلتکوین ها: چگونه بیشترین سود را دریافت کنیم؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

فصل آلتکوین ها و راهنمایی به تازه کارانرئیس کل تری آرو کاپیتال (Three Arrows Capital)، سو ژو (Su Zhu)، به تازه کاران رمزنگاری توصیه می کند که از پلتفرم قرارداد هوشمند کاردانو (Cardano) دوری کنند. فصل آلتکوین ها شروع شده و همه بدنبال پروژه های مناسب هستند.در گفت گویی در آپ اونلی (UpOnly)، سو می گوید وقتی همسایه اش از او در مورد سرمایه گذاری در کاردانو پرسید، به او گفت که از آن فاصله بگیرد و به دنبال چیز دیگری بگردد.“یکی از همسایگان من چند هفته پیش، او در مورد کاردانو می پرسید و من فقط به او گفتم که از آن دور شود. من به او گفتم که دور بماند و لیستی از دارایی های مناسب را به او دادم و حالا او فکر می کند من یک احمق هستم.”مدیر این صندوق پیش بینی می کند که نوسانات بی ثباتی در آلتکوین ها در این چرخه صعودی وجود داشته باشد که احتمالاً منجر به لرزش معامله گران رمزنگاری بی تجربه خواهد شد، حتی با وجود عقب نشینی هایی که به همان اندازه که پیش بینی می شد بزرگ نبود.“با این اوصاف، چرخه به گونه ای است که مثلا موج اول واقعاً خیلی خوب شود و پول زیادی بدست آورد و سپس همه فکر می کنند که فومو (FOMO) واقعی (ترس از دست دادن) باید از سمت افرادی بیاید که به طرز خنده داری از خرید دارایی هایی که شما نمی خرید چون فکر می کنید زود است، ثروتمند می شوند.من فکر می کنم در این مسیر، معامله گران، به خصوص بخاطر استفاده از اهرم های موجود در سیستم، ضررات بسیار سنگینی خواهند دید، اما به نظر من اگر بزرگنمایی کنید و کلی تر به ماجرا نگاه کنید، این ضررها، در طول چرخه به خصوص روی آلتکوین ها بسیار کمتر از تصور مردم خواهند بود.”با نگاهی به فضای مالی غیرمتمرکز (DeFi)، سو می گوید آلتکوین های مبتنی بر دیفای تا همین اواخر مدت زیادی بوده که در یک محدوده ثابت درجا می زدند. با این حال، او معتقد است که پول های نهادی بازار را زیر نظر دارند. به گفته مدیر عامل شرکت تری آرو کاپیتال، هنگامی که سرمایه آنها وارد بازارهای دیفای شود، این دارایی ها به پتانسیل خود خواهند رسید.قطعاً درست است که دیفای از موج سرخوشی اخیر عملکرد و بهره کافی را نگرفته است، اما من فکر می کنم دلیل این امر نیز این است که مردم توکن های قدیمی تری را که خریداری کرده اند هنوز نگه داشته اند و به قیمت نگاه می کنند و هنوز هم زیر سقف تاریخی خود هستند و همچنان در همان حالت تعصبی قرار می گیرند، و این در حالیست که بسیاری از توکن های دیفای هنوز حتی در برخی از صرافی ها لیسا نشده اند. اما من در واقع فکر می کنم که این ها موقتی است زیرا به نظر من پول سازمانی در راه است. آن سرمایه گذاران سازمانی در واقع بسیار خوب پروزه های دیفای را درک می کنند و همچنین میزان فعالیتی را که اتفاق می افتد دریافت می کنند و زیر نظر دارند و بنابراین من فکر می کنم زمان آن فرا خواهد رسید … در نهایت ، سود و پول به ما هم خواهد رسزد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " فصل آلتکوین ها: چگونه بیشترین سود را دریافت کنیم؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×