روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پتانسیل رشد 3 برابری ریپل از نظر تحلیلگر معروف از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ منتشر شد.

پتانسیل رشد 3 برابری ریپل از نظر تحلیلگر معروف

[…]

نوشته پتانسیل رشد ۳ برابری ریپل از نظر تحلیلگر معروف اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رشد ۳ برابری ریپلیک معامله گر که زمان دقیق سقوط بیت کوین در ژانویه ۲۰۱۸ را پیش بینی کرده بود اعلام کرده که ریپل (XRP) در شرف یک جهش بزرگ است. او رشد ۳ برابری ریپل را در آینده نزدیک انتظار دارد.در یک توییت جدید ، پیتر برانت (Peter Brandt) به ۴۵۹۶۰۰ دنبال کننده خود می گوید که ریپل پس از سه سال تثبیت، از یک الگوی صعودی گسترده خارج شده است.“اگر این ارز را معامله می کنید، من نمی کنم، ریپل در حال لذت بردن از حکم SEC (اوراق بهادار و بورس ایالات متحده) و جنون جمعیت است. الگوهای هفتگی نمودار سر و شانه اغلب خیلی باور پذیر نیستند. اما گاهی اوقات به حقیقت می پیوندند. این سر و شانه های معکوس احتمالی با شانه راست متوقف نشانگر قیمت های بسیار بالا و سقف های تاریخی جدید است.”الگوی سر و شانهاگر ریپل بخواهد از دستورالعمل برانت پیروی کند، می تواند حداقل ۲۷۶ درصد از ارزش فعلی ۱.۰۲ دلاری در مسیر خود را به بالاترین حد خود یعنی ۳.۸۴ دلار برساند. قیمت توکن ریپل می تواند بسیار بیشتر شود زیرا برانت انتظار یک سقف تاریخی جدید را برای این ارز دارد.توییت معامله گر کهنه کار در مورد شکست مقاومتی چهارمین ارز رمزنگاری شده بزرگ تنها چند روز پس از آن رخ داد که وی تأکید کرد که جفت ریپل/بیت کوین (XRP/BTC) در حال دادن یک سیگنال خرید قوی است.“این یک نقطه اتکایی مرکب نامیده می شود و می تواند یک سیگنال خرید کاملاً قدرتمند باشد.”سیگنال خرید ریپل

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پتانسیل رشد 3 برابری ریپل از نظر تحلیلگر معروف از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×