روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پیروزی جدید ریپل علیه sec در دادگاه از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ منتشر شد.

پیروزی جدید ریپل علیه sec در دادگاه

[…]

نوشته پیروزی جدید ریپل علیه SEC در دادگاه اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ثبت یک پیروزی دیگر برای ریپل علیه SEC در دادگاهدادگاه مسئول رسیدگی به پرونده شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) از ریپل (Ripple)، درخواست این کمیسیون برای دریافت سوابق مالی شخصی مدیران ریپل که به پرونده XRP مرتبط نیستند را رد کرده است. به نظر می رسد که این یک پیروزی دیگر برای ریپل در دادگاه باشد.دادگاه می گوید این موضوع که سوابق بانکی شخصی مدیران ریپل بتواند تخلفات ادعا شده از سوی SEC را ثابت کند، ادله ی قانع کننده نیست.SEC از دادگاه خواسته است تا سوابق مالی شخصی متهمان را طی یک دوره هشت ساله بررسی کند. این کمیسیون همچنین احکام احضاریه جداگانه ای را به چندین موسسه مالی که متهمان در آنها حساب داشته اند ارسال کرده و همچنان به دنبال یافتن سوابق مشابه است.در جزئیات بخش ۵ قانون اوراق بهادار آمده است که تمام صادر کنندگان اوراق بهادار باید اوراق بهادار بدون معافیت خود را در SEC ثبت کنند. در ادامه این قانون آمده است: برای دادگاه متقاعد کننده نیست که سوابق بانکی شخصی بتواند آنچه را که SEC ادعا می کند ثابت کند.بر این اساس قاضی پرونده تشخیص داده است که SEC هیچ گونه مدرکی مبنی بر معامله پنهان متهمان ارائه نکرده است. هم چنین قاضی پرونده توضیح داد که درخواست صدور حکم حمایتی از طرف گارلینگهاوس (Garlinghouse) و لارسن (Larsen)، هم بنیان گذاران شرکت ریپل، را پذیرفته زیرا متوجه شده است که درخواست های SEC برای سوابق مالی شخصی متهمان، متناسب با نیازهای پرونده نیستند و سوابق معاملات XRP خلاف آنچه که قبلاً وعده داده شده اند نمی باشند.در نتیجه در دادخواست SEC علیه ریپل، دادگاه درخواست این کمیسیون برای دستیابی به سوابق مالی شخصی غیرمرتبط متهمان با XRP را رد کرد و این حکم روز جمعه توسط قاضی دادگاه سارا نتبورن امضا شد. هم چنین در انتهای این حکم نتیجه گیری شده است که:“در حال حاضر کمیسیون اوراق بهادار آمریکا باید درخواست خود مبنی بر دریافت سوابق مالی غیرمرتبط افراد با توکن XRP را پس بگیرد و تنها در صورتی که با پیشرفت پرونده، شواهدی را علیه متهمین کشف کرد می تواند مدارک را به دادگاه ارائه داده و درخواست مشابهی را مطرح کند.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پیروزی جدید ریپل علیه sec در دادگاه از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×