روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " راه اندازی قراراد‌های هوشمند بر بلاکچین کاردانو از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ منتشر شد.

راه اندازی قراراد‌های هوشمند بر بلاکچین کاردانو

[…]

نوشته راه اندازی قراراد های هوشمند بر بلاکچین کاردانو اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

کاربردی تر شدن بلاکچین کاردانو با راه اندازی قراردادهای هوشمندتیم توسعه دهنده بلاکچین کاردانو (Cardano) جزئیات جدیدی پیرامون انتشار قرارداد هوشمند خود فاش کرده است. در پی انتشار پروتکل ماری در ماه مارس سال جاری، چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) اعلام کرد که نسخه جدید آپدیت آلونزو (Alonzo) در ماه آگوست آغاز به کار خواهد کرد و بلاکچین کاردانو با راه اندازی قراردادهای هوشمند بسیار کاربردی تر خواهد شد.شرکت توسعه دهنده کاردانو (IOHK) در این هفته اعلام کرد که ارتقای آلونزو پشتیبانی از قراردادهای هوشمند را به بلاکچین کاردانو اضافه می کند. این به روز رسانی به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا بر روی پلتفرم کاردانو کار کنند که هدف این ارتقا حمایت از مشاغل و پشتیبانی از توسعه دهندگانی است که مایل به ساخت برنامه های مالی غیرمتمرکز (DeFi) هستند.نماینده ی IOHK می گوید:“قراردادهای هوشمند مرحله بعدی تکامل کاردانو را به عنوان یک دفتر کل توزیع شده در سراسر جهان مشخص می کنند. هنگام حمایت از تجارت روزمره، یک بلاکچین باید تضمین کند که افراد می توانند وجوه خود را جابه جا کنند و هزینه محصولات را به روشی مطمئن پرداخت کنند.”قراردادهای هوشمند به شما اطمینان می دهند که معامله یا خرید فقط در صورت تحقق برخی شرایط انجام می شوند و امکان تسویه حساب های مطمئن و محرمانه را فراهم می کنند.IOHK پیش بینی می کند که کاربران در ماه می و ژوئن می توانند محصول جدید را آزمایش کنند که این نسخه آزمایشی به تبادلات رمزنگاری و کیف پول نیز این امکان را می دهد تا زمان ارتقا و آماده سازی برای به روزرسانی پروتکل Alonzo را داشته باشند.در سال جاری، ارزش توکن ADA تقریباً ۷۲۲ درصد رشد داشته است و از قیمت ۰.۱۸ دلار در ژانویه به سقف قیمتی ۱.۴۸ دلار رسیده است. این دارایی در حال حاضر حدود ۱.۱۹ دلار معامله می شود و با حدود ۴۰ میلیارد دلار ارزش بازار در رتبه ی ۶ ارزهای دیجیتال از نظر حجم بازار قرار دارد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " راه اندازی قراراد‌های هوشمند بر بلاکچین کاردانو از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×