روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بایینس کوین – 22 فروردین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت بایینس کوین – 22 فروردین

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت بایینس کوین – ۲۲ فروردین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل روند قیمت بایینس کوینبازار بایننس کوین (Binance Coin) در حال حرکت به سمت قله های جدید است. در حالی که بازار بار دیگر شاهد یک رالی ناگهانی است. BNB از ابتدای سال بیش از ۱۰۰۰ درصد رشد کرده است و از ۳۹ دلار به ۵۰۸ دلار رسیده است. تحلیل روند قیمت بایینس کوین به این شرح است:در طی این چند روز، بایننس کوین از سقف تاریخی خود عقب نشینی کرده بود و در حدود قیمت ۴۷۲ دلار با ارزش بازار ۴.۹۶ میلیارد دلار معامله می شد. ارزش بازاری که این دارایی رابه سومین ارز رمزنگاری شده در بازار جایگذاری می کند.نمودار بایننس کویننمودار فوق از بایننس کوین حاکی از آن است که قیمت BNB به شکلی پیوسته و تدریجی افزایش یافته است. گرچه این دارایی دیجیتال در طی چند روز گذشته در محدوده ای مشخص حرکت کرده و درجا زده است، اما روند کلی حد زیادی صعودی است.محدوده قیمت امروز در بازار ۴۶۰ تا ۴۸۶ دلار اعلام شده است. از آنجا که قیمت در این محدوده باقی مانده است، این احتمال وجود دارد که قیمت تلاش برای شکست مقاومت را مجدد آزمایش کند و برای رسیدن به سطوح بالاتر تلاش کند.پس از حرکات شدید بازار ، قیمت بایننس کوین ثابت مانده است. این موضوع با نوسانات محدود در بازار که توسط همگرایی گروه های بولینگر نشان داده می شود، برجسته شده است. در حالی که خط سیگنال هنوز بیناینکه روند صعودی است یا نزولی تغیر می کرد. در حالی که میانگین متحرک ۵۰ روزه از کندل ها حمایت می کرد.در همین حال، در تحلیل روند قیمت بایینس کوین ، شاخص قدرت نسبی (RSI) اشاره کرده است که این دارایی دیجیتال در یک حالت تعادل قرار دارد، به این معنی که فشار خرید و فروش برابر هستند. با این حال، اندیکاتور MACD نشان می دهد که با گذر خط MACD به زیر خط سیگنال، در حال حاضر بازار چرخشی نزولی داشته است. با این وجود، فشار فروش در حال کاهش بود و ممکن است خط MACD با یک گذر دیگر از خط سیگنالف روند رابا دیگر معکوس کند.سطوح حیاتینقطه ورود: ۴۷۷.۹۵ دلارحد سود: ۴۸۶.۲۷ دلارحد ضرر: ۴۶۸.۷۸ دلارنسبت ریسک به سود: ۱.۰۲نتیجهمقطع فعلی بایننس کوین نزدیک به سقف تاریخی (ATH) است و ممکن است فشار خرید موحود در بازار قیمت را برای تست دوباره مقاومت به بالا بفرستد. با این حال، اندیکاتورها نشان می دهند که BNB ممکن است در کوتاه مدت مجبور به تحمل یک افت قیمتی باشد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بایینس کوین – 22 فروردین از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×