روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 23 فروردین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 23 فروردین

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین – ۲۳ فروردین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین – ۲۳ فروردینقیمت بیت کوین (Bitcoin) طی دو روز گذشته در عبور از تراز ۶۰۸۰۰ دلار ناکام ماند و یک اصلاح قیمت به سطوح پایین تر را تجربه کرد. این رمزارز شاخص هم اکنون روندی افزایشی را در پیش گرفته و اگر شکستی حمایتی به زیر میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته رخ ندهد، احتمال می رود که بیت کوین بتواند خود را به بالاتر از تراز ۶۱۰۰۰ دلار برساند. در ادامه با تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین در ۲۳ فروردین همراه ما باشید.روند صعودی بیت کوین در ترازهای ۶۰۰۰۰ و ۶۰۵۰۰ دلار با مشکل مواجه شده است. BTC هم اکنون بالاتر از تراز ۵۹۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال معامله شدن است. یک مثلث انقباضی در چارت قیمت ۱ ساعته BTC با مقاومتی در نزدیکی تراز ۶۰۰۵۰ دلار در حال تکمیل شدن است.انتظار می رود زمانی که BTC ترازهای ۶۰۰۵۰ و ۶۰۵۰۰ دلار را با موفقیت پشت سر بگذارد، یک رالی قیمت بزرگ را آغاز نماید.بیت کوین پیش از اینکه روند افزایشی تا تراز ۶۰۵۰۰ دلار را آغاز کند، افت قیمتی تند و تیز تا تراز ۵۸۰۰۰ دلار را تجربه کرد. هرچند، BTC توانست موقعیت خود را به خوبی در بالاتر از ناحیه معاملاتی ۵۸۰۰۰ دلار حفظ کند و به سرعت افت قیمت خود را جبران کرد.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کویندر این مسیر یک شکست مقاومتی به بالاتر از تراز ۵۹۰۰۰ دلار نیز صورت گرفت و قیمت بیت کوین توانست به بالاتر از تراز ۶۰۰۰۰ دلار نیز راه یابد. طی چند ساعت گذشته یک قله قیمتی در نزدیکی تراز ۶۰۶۷۷ دلار شکل گرفته است و قیمت هم اکنون در حال تثبیت شدن می باشد. قیمت BTC هم اکنون پایین تر از تراز ۲۳.۶ درصد فیبوناچی بازگشتی (Fib Retracement)، در حرکت صعودی از نوسان بالای ۵۸۰۲۵ دلار تا نوسان پایین ۶۰۶۷۷ دلار، در حال معامله شدن است.در حرکت نزولی قیمت، BTC با سفارش های خرید گسترده سرمایه گذاران در ترازهای ۵۹۲۵۰ و ۵۹۱۰۰ دلار مواجه شد. تراز ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی، در حرکت صعودی از نوسان بالای ۵۸۰۲۵ دلار تا نوسان پایین ۶۰۶۷۷ دلار، در نزدیکی سطح ۵۹۳۵۰ دلار واقع شده است.همچنین یک مثلث انقباضی با مقاومتی در نزدیکی تراز ۶۰۰۵۰ دلار در چارت ۱ ساعته بیت کوین تشکیل شده است. اگر که یک شکست رو به بالا در ترازهای ۶۰۰۵۰ و ۶۰۲۰۰ دلار رخ دهد، شانس بالایی وجود خواهد داشت که یک رالی قیمت جدید آغاز شود. در چنین شرایطی، احتمالاً قیمت در آینده نزدیک به سمت ترازهای ۶۱۲۰۰ و ۶۲۰۰۰ دلار حرکت خواهد کرد.اما در صورتی که BTC در روند صعودی و عبور از ترازهای یاد شده ناتوان ظاهر شود، با یک اصلاح قیمت کوتاه مدت روبرو خواهد شد. در چنین شرایطی اولین حمایت عمده از این رمزارز در نزدیکی تراز ۵۸۷۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته صورت خواهد گرفت. اگر خریداران در حمایت از تراز میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته ناموفق عمل کتند، می توان انتظار داشت که یک سقوط ناگهانی تا تراز ۵۶۸۰۰ دلار را شاهد باشیم.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 23 فروردین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×