روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " 4 ارزی که به زودی در صرافی کوین بیس لیست می‌شوند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ منتشر شد.

4 ارزی که به زودی در صرافی کوین بیس لیست می‌شوند

[…]

نوشته ۴ ارزی که به زودی در صرافی کوین بیس لیست می شوند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

۴ ارزی که به زودی در صرافی کوین بیس لیست می شوندصرافی کوین بیس (Coinbase) مستقر در ایالات متحده آمریکا، به زودی چهار دارایی رمزنگاری جدید به لیست ارزهای قابل معامله خود اضافه می کند. تایلر سووپ (Tyler Swope)، اینفلوئنسر و معامله گر، ۴ ارزی که احتمالا به زودی در صرافی کوین بیس لیست می شوند را معرفی کرده است.در یک ویدئوی جدید، سووپ به ۲۲۲۰۰۰ مخاطب خود در یوتیوب (YouTube) می گوید که کوین بیس شبکه اشتراک گذاری ویدئو غیرمتمرکز تتا (THETA) را از ژوئیه سال ۲۰۲۰ زیر نظر دارد. او هم چنین به توییتی از استیو چن (Steve Chen)، بنیان گذار یوتیوب و مشاور اصلی شبکه تتا اشاره می کند که اخیراً به تیم اوریجین پروتکل (OGN) برای لیست شدن در کوین بیس تبریک گفته است.سووپ می گوید:“این تبریک برای من نشانه این است که تتا نیز ممکن است در حال مذاکره با کوین بیس باشد و ارتباطات چن در سیلیکون ولی نیز می تواند احتمال لیست شدن این ارز در صرافی کوین بیس را افزایش دهد.”ارز دیگری که از نظر سووپ می تواند به لیست صرافی آمریکایی اضافه شود کادنا (Kadena) است. کادنا یک بستر بلاکچین است که دارای شبکه های خصوصی و عمومی قابل تعامل می باشد.روزتا (Rosetta) یک پروژه منبع باز به رهبری کوین بیس است که مجموعه ای از ابزارها را برای ادغام بلاکچین فراهم می کند. از بین ۱۰ تیم بلاک چینی که از روزتا پشتیبانی می کنند ، فقط رمزارزهای سلو (Celo) و فایل کوین (FIlecoin) دراین صرافی لیست شده اند. هم چنین ارز دیجیتال کادنا یکی از دارایی های روزتا محسوب می شود که احتمال لیست شدن آن در صرافی کوین بیس را می افزاید.سومین ارزی که به زودی می تواند به کوین بیس اضافه شود یک پروتکل بلاکچین است که هدف آن تخصیص مجدد دامنه های سطح بالای اینترنت می باشد. نام این ارز دیجیتال هندشیک (Handshake) است. هندشیک دومین بلاکچینی است که روزتا بر روی آن پیاده شده است و نمودار قیمت هندشیک نیز به خصوص در این اواخر بسیار شبیه نمودار تتا و کادنا بوده است.و اما آخرین ارزی که می تواند به صرافی کوین بیس اضافه شود، قرعه کشی بدون ضرر پول (POOL) است. این رمزارز یکی از پروژه هایی است که کوین بیس در آن سرمایه گذاری کرده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " 4 ارزی که به زودی در صرافی کوین بیس لیست می‌شوند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×