روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " 12 نفر از فعالین حوزه‌ی کریپتو در لیست ثروتمندترین افراد جهان از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ منتشر شد.

12 نفر از فعالین حوزه‌ی کریپتو در لیست ثروتمندترین افراد جهان

[…]

نوشته ۱۲ نفر از فعالین حوزه ی کریپتو در لیست ثروتمندترین افراد جهان اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

۱۲ نفر از فعالین حوزه ی کریپتو در لیست ثروتمندترین افراد جهانمجله ی تجاری آمریکایی فوربس (Forbes) اخیراً گزارشی از ثروتمندترین میلیاردرهای جهان را منتشر کرده است. طبق این لیست که هر ساله در ماه مارس منتشر می شود، اکنون ۱۲ نفر از فعالین حوزه ی کریپتو در لیست ثروتمندترین افراد جهان حضور دارند که این تعداد ۳ برابر سال گذشته است.از مارس ۱۹۸۷، فوربس هر ساله لیستی از ثروتمندترین میلیاردرهای جهان را منتشر می کند که برای مشاهده عموم جمع آوری شده است. در آن زمان تاجر ژاپنی املاک و مستغلات، یوشیاکی تسوتسومی ثروتمندترین فرد با دارایی تقریبی حدود ۲۰ میلیارد دلار بود. در سال ۲۰۲۱ جف بزوس (Jeff Bezos) موسس آمازون با حدود ۱۷۷ میلیارد دلار سرمایه، ثروتمندترین فرد جهان است. بزوس نخستین فردی بود که به عنوان یک میلیاردر در فهرست فوربس قرار گرفت.پس از بزوس، ایلان ماسک (Elon Musk) طرفدار دوج کوین (DOGE) و مدیر عامل تسلا با ۱۵۱ میلیارد دلار سرمایه در رتبه ی دوم این لیست قرار دارد. بنابراین ایلان ماسک را می توان ثروتمندترین فرد حوزه ی رمزارزها دانست که همواره نظراتش در فضای مجازی مورد توجه معامله گران بوده است.شخص دیگری که نامش در لیست میلیاردرهای سال ۲۰۲۱ ذکر نشده است، ساتوشی ناکاموتو (Satoshi Nakamoto) خالق بیت کوین است که ارزش حال حاضر دارایی های او می تواند بیش از ۵۹ میلیارد دلار باشد.فوربس خاطرنشان می کند، سام بانکمن (Sam Bankman) مدیر عامل صرافی FTX، با ۸.۷ میلیارد دلار دارایی ثروتمندترین فرد شناخته شده در دنیای رمزارزها است که کارش نیز مربوط به ارزهای رمزنگاری شده است. برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong) مدیر عامل صرافی کوین بیس نیز با حدود ۶.۵ میلیارد دلار دارایی دومین فرد ثروتمند در این زمینه است.کریس لارسن بنیان گذار شرکت ریپل با دارایی ۳.۵ میلیارد دلار در جایگاه بعدی قرار دارد و مایکل سیلور، مدیرعامل مایکرو استراتژی (Microstrategy) هم با داشتن ۲.۳ میلیارد دلار سرمایه نفر بعدی لیست است. جد مک کالب (Jed McCaleb) یکی دیگر از بنیان گذاران ریپل، چانگ پنگ ژائو (CZ)، مدیرعامل بایننس، برادران وینکلوس، متیو روزاک، باری سیلبرت و تیم دراپیر نیز دیگر میلیاردرهای دنیای رمزارزها هستند.این انتظار می رود که تعداد میلیاردرهای دنیای رمزارزها در لیست سال ۲۰۲۲ افزایش یابد چراکه ممکن است ارزش آن زمان بازار ارزهای دیجیتال بسیار بیشتر از حال حاضر باشد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " 12 نفر از فعالین حوزه‌ی کریپتو در لیست ثروتمندترین افراد جهان از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×