روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " صرافی بایننس معاملات سهام بدون کارمزد را با شرکت تسلا آغاز کرد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ منتشر شد.

صرافی بایننس معاملات سهام بدون کارمزد را با شرکت تسلا آغاز کرد

[…]

نوشته صرافی بایننس معاملات سهام بدون کارمزد را با شرکت تسلا آغاز کرد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

معاملات سهام بدون کارمزد بایننسبایننس (Binance)، بزرگترین صرافی رمزارز، همچنان به نوآوری های خود ادامه می دهد و در جدیدترین آنها معاملات سهام بدون کارمزد را برای بسیاری از کاربران خود در دسترس قرار داده است.بایننس، سیستم معاملات سهام بدون کارمزد خود را با عرضه سهام تسلا راه اندازی کرده است. تمام توکن های سهامی معامله شده در این پلتفرم از پشتیبانی اوراق بهادار برخوردار بوده و هر یک از آنها نشان دهنده یک سهام هستند. معاملات این توکن ها برای مشتریان کشورهای آمریکا، ترکیه و چین امکان پذیر نمی باشد.بایننس، صرافی ارز دیجیتال پیشرو، راه اندازی معاملات بدون کارمزد توکن های سهامی را با عرضه سهام تسلا (Tesla) آغاز کرده است. این ویژگی جدید با همکاری دو شرکت سی ام اکویتی ای جی (CM-Equity AG) و دیجیتال استس ای جی (Digital Assets AG)، که معاملات مشتقات سهام در صرافی FTX را امکان پذیر ساخته اند، به صرافی بایننس اضافه شده است.صرافی بایننس با راه اندازی پلتفرم مبادلاتی مشتقات سهام، همچنان به نوآوری های خود در حوزه رمزارز و مالی ادامه می دهد. هر یک از این توکن های دیجیتال از پشتوانه کامل سبد سهام مربوطه برخوردار بوده و در حکم یک سهم از نماد مربوطه ایفای نقش خواهند کرد و این امکان را به کاربران می دهند تا بدون قرار گرفتن در معرض کارمزدهای بالای بازار سهام به آن دسترسی یابند.اولین توکن سهامی که امکان معامله آن در بایننس فراهم شده، به مشتقات سهامی تسلا مربوط می شود. کاربران قادر خواهند بود تا در کمترین حالت ممکن نسبت به خرید و فروش یک صدم از توکن سهام تسلا مبادرت ورزند. بایننس برای قیمت گذاری و نهایی سازی معاملات سهام از استیبل کوین پشتوانه دار دلار بایننس یواس دی (BUSD) استفاده خواهد کرد. توکن های BUSD از سوی پکسوس (Paxos) صادر خواهند شد.هر یک از دارندگان توکن های سهام در بایننس واجد شرایط دریافت بازده سرمایه از جمله سود سهام و تقسیم سهام نیز خواهد بود، درست مانند خریداران سنتی این سهام ها. چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیر عامل بایننس، در این خصوص گفته است:“توکن های سهام نشان می دهند که چگونه می توان انتقال ارزش را بسیار آسانتر از گذشته در اختیار همگان قرار داد و از حساسیت ها و هزینه های موجود بر سر راه دستیابی به یک چنین دارایی هایی کاست بدون اینکه لازم باشد امنیت یا سازگاری های قانونی را فدا کرد یا نادیده گرفت.”امکان استفاده از توکن های سهام برای ساکنین آمریکا، تریکه و چین و دیگر کشورهایی که با محدودیت های قانونی مواجه هستند امکان پذیر نیست و احراز هویت نیز برای علاقمندان به استفاده از این امکان جدید ضروری است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " صرافی بایننس معاملات سهام بدون کارمزد را با شرکت تسلا آغاز کرد از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×