روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " با 5 ارزی که در این ماه رشد زیادی خواهند کرد آشنا شوید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ منتشر شد.

با 5 ارزی که در این ماه رشد زیادی خواهند کرد آشنا شوید

[…]

نوشته با ۵ ارزی که در این ماه رشد زیادی خواهند کرد آشنا شوید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

معرفی ارزهایی که پتانسل رشد زیادی دارنداستراتژیست و معامله گر برجسته رمزارز، مایکل ون دی پوپ (Michaël van de Poppe) پیش بینی می کند که یک گروه منتخب از آلتکوین ها (altcoins) آماده هستند تا در این ماه رشد زیادی داشته باشند و از بیت کوین بهتر عمل کنند.لایت کوین (LTC)در یک توییت جدید، تحلیلگر مشهور به ۲۰۷۷۰۰ دنبال کننده خود می گوید که پس از مشاهده علائمی که نشان می دهد لایت کوین (Litecoin) به روند نزولی سه ساله خود در برابر بیت کوین (BTC) پایان داده، این توکن را تحت نظر گرفته است.“لایت کوین استدلال های بیشتر و بیشتری را برای ادامه صعود نشان می دهد و الان درحال ساختن کف های بالاتر است.”تزوس (XTZ)ارز دیگری که در لیست ون دی پوپ وجود دارد تزوس (Tezos)، با جفت بیت کوینی آن (XTZ/BTC) است، زیرا جفت در حال کف سازی است و پتانسیل صعود از ۰.۰۰۰۱ به ۰.۰۰۰۱۹ را دارد که نشان دهنده سود ۹۰ درصدی است.“تزوس هنوز آماده ادامه کار است و می توان برخی نقاط جالب توجه را برای ورود روی نمودارها ترسیم کرد. اگر منطقه مقاومتی شکسته شود، موج حرکتی جدید و چرخه صعودی شروع خواهد شد.”سلر (CELR)بعدی پلتفرم مقیاس دهی شبکه سلر (Celer) است. طبق گفته این معامله گر، جفت ارز سلر/بیت کوین در حدود سطح ۰.۰۰۰۰۰۰۹ به یک نقطه ورود بالقوه نزدیک می شود، جایی که می تواند معکوس شود و با سود بیش از ۱۲۲ درصد تا ۰.۰۰۰۰۰۲ رشد زیادی انجام دهد.“این مورد پس از یک حرکت فزاینده در حال تثبیت است و من فکر می کنم شاهد درجا زدن بیشتری خواهیم بود. پس از آن، موج حرکتی بزرگی با احتمالاً ۲۰۰+ ساتوشی وجود خواهد داشت.”اوشن (OCEAN)شماره چهار این لیست سیستم بلاکچین اشتراک داده اوشن پروتکل (Ocean Protocol) است. ون دی پوپ می گوید که او معتقد است اوشن به صعود خود در برابر بیت کوین ادامه می دهد و سودی بیش از ۳۵ درصد از ۰.۰۰۰۰۲۸ به ۰.۰۰۰۰۳۸ را ایحاد خواهد کرد.“ادامه صعود در اینجا، که من بر آن عقیده دارم در صورت پایداری سطوح ۲۷۰۰-۲۸۰۰ ساتوشی به وقوع خواهد پیوست. اگر این اتفاق بیفتد، منطقه هدف بعدی در حدود ۳۸۰۰ ساتوشی است.”کومودو (KMD)آخرین رمزارز در لیست ون دی پوپ که پتانسیل رشد زیادی دارد، دارایی رمزارز محرمانه محور کومودو (Komodo) است. طبق گفته این معامله گر، جفت ارز کومودو/بیت کوین (KMD/BTC) باید سطح حمایتی ۰.۰۰۰۰۵ را حفظ کند تا بتواند کف بالاتری زده باشد و روند صعودی خود را تا ۰.۰۰۰۱۲ با سود در حدود ۱۴۰ درصد ادامه دهد.“این یکی به تازگی یک چرخه صعودی را شروع کرده است. در حدود ۵۰۰-۵۷۵ ساتوشی من به دنبال نقاط ورود خواهم بود. اگر این محدوده حمایت شود منطقه بعدی ۱۲۰۰-۱۳۰۰ ساتوشی است.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " با 5 ارزی که در این ماه رشد زیادی خواهند کرد آشنا شوید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×