روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " معرفی ارز ناشناخته و پر‌پتانسیل کیپر از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ منتشر شد.

معرفی ارز ناشناخته و پر‌پتانسیل کیپر

[…]

نوشته معرفی ارز ناشناخته و پر پتانسیل کیپر اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

معرفی ارز ناشناخته و پر پتانسیل کیپرچه تعداد ارز می شناسید که تیم توسعه دهنده ی معتبری داشته باشد، ارزش بازارش زیر ۱۰۰ میلیون دلار باشد و در حال حاضر در موقعیت خرید قرار گرفته باشد؟ کیپر نتورک (kp3r_network) با توکن kp3r هم اکنون این شرایط را دارد. پروژه ای که توسط آندره کرونیه (Andre Cronje) خالق یرن فایننس (YFI) ساخته شده است و تنها ۵۰ میلیون دلار ارزش بازار دارد. ‏این پروژه همکاری بزرگی با یرن فایننس و سوشی سوآپ (sushiswap) دارد که به زودی افشا خواهد شد.کیپر چیست؟قراردادهای هوشمند نمی توانند به صورت کاملا خودکار عمل کنند و در برخی موارد لازم است که انسان یا رباتی خارج از بلاکچین، عملی را انجام دهد. به طور مثال در صرافی غیرمتمرکز یونی سوآپ، نمی توانیم سفارش لیمیت قرار دهیم چراکه وقتی قیمت به محدوده ی خرید می رسد، قرارداد هوشمند نمی تواند به طور خودکار عملیات خرید را شروع کند و لازم است که حتما یک نفر کلید خرید و فروش را فشار دهد.اینجا است که کیپر وارد ماجرا می شود. کیپر جایی است که پروژه هایی مثل یونی سوآپ کارهایی که قراردادهای هوشمند نمی توانند به طور خودکار انجام بدهند را به عنوان کار (job) ثبت می کنند و افراد یا ربات های نرم افزاری با انجام ‏دادن این کارها، کارمزد دریافت می کنند.حال قسمت جالب ماجرا اینجا است که قرار است به زودی انجام سفارش های لیمیت گفته شده روی نسخه ی جدید سوشی سوآپ توسط کیپر اجرا شود.اما چرا کیپر تا الان نتوانسته است خوب عمل کند؟چون هیچ تیمی در حال حاضر بر روی این پروژه کار نمی کند و ‏تمام کار توسعه ی این ارز دیجیتال فقط و فقط توسط آندره کرونیه انجام شده است و کیپر حتی صفحه ی توییتر یا کانال تلگرام هم ندارد یعنی مارکیتینگ و تبلیغات آن تا الان صفر بوده است.آندره ماه گذشته گفته بود:“کیپر پروژه ی بسیار درخشان و آینده داری است و تنها مشکلش این است که ‏من به تنهایی نمی توانم همه ی بار را بر دوش بکشم و از توسعه دهندگان دعوت می کنم که در این زمینه به من کمک کنند.”با توجه به این که کیپر از روز اول در صرافی بایننس لیست شد و هم چنین همکاری آینده اش با سوشی سوآپ، به نظر می رسد تحت حمایت بایننس و سوشی سوآپ قرار دارد و به زودی ممکن است تیم مخصوصی بر روی این پروژه و بازاریابی آن کار کنند که در این صورت هر توکن kp3r به راحتی میتواند رشد خیره کننده ای داشته باشد.‏کار دیگه ای که آندره می خواهد با استفاده از کیپر انجام بدهد، ایجاد متاولت (metawallet) است، کیف پولی مخصوص اتریوم که در آن تراکنش ها کاملا بدون کارمزد خواهند بود اما این که کیپر دقیقا چگونه این کار را انجام می دهد مشخص نیست.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " معرفی ارز ناشناخته و پر‌پتانسیل کیپر از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×