روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ورود سازمان بورس اوراق بهادار نیویورک به حوزه‌ی nft از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ منتشر شد.

ورود سازمان بورس اوراق بهادار نیویورک به حوزه‌ی nft

[…]

نوشته ورود سازمان بورس اوراق بهادار نیویورک به حوزه ی NFT اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ورود سازمان بورس اوراق بهادار نیویورک به حوزه ی NFTسازمان بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) تعدادی از سهام‎ های لیست شده ی خود را به صورت توکن غیر قابل تعویض (NFT) در می آورد.بورس اوراق بهادار نیویورک، بزرگ ترین بورس اوراق بهادار جهان از نظر سرمایه موجود در آن است. این بورس روز دوشنبه ۱۲ آوریل ۲۰۲۱، در یک توییت اعلام کرد که اولین معامله های انجام شده در ۶ شرکت لیست شده در این سازمان را به صورت NFT به فروش خواهد رساند و این توکن ها بر بستر بلاکچین ثبت خواهند شد. این ۶ شرکت ، عبارتند از شرکت خدمات پخش رسانه ای اسپاتیفای (Spotify)، شرکت تحویل آنلاین غذا دوردش (DoorDash)، پلتفرم بازی آنلاین روبلکس (Roblox)، شرکت فناوری اطلاعات کوپانگ کو (Coupang)، موتور بازی سازی یونیتی (Unity3D) و پلتفرم محاسبات ابری اسنو فلیک (Snowflake) هستند.به گفته ی NYSE، اولین معامله شرکت ها در بورس یک نقطه عطف محسوب می شود و انتشار NFT آن ها یک روش عالی برای به یاد آوردن چنین لحظات به یاد ماندنی است.“این یک نقطه عطف مهم است که یک شرکت در NYSE لیست می شود و برای اولین بار تجارت خود را آغاز می کند. امروز، ما با راه اندازی توکن های غیر قابل تعویض مربوط به اولین معامله این شرکت ها، آن لحظه را جشن می گیریم. نوآوری همان کاری است که ما در NYSE انجام می دهیم. ما اولین سازمان پذبرش غیر مستقیم شرکت ها در بورس بودیم و اکنون می خواهیم به پیشرفت موج جدید نوآوری در NFT کمک کنیم.”سرمایه گذاران علاقه مند به این توکن های غیرقابل تعویض می توانند از طریق سایت Crypto.Com به این مجموعه دسترسی پیدا کنند. گرچه NYSE اولین مجموعه خود را راه اندازی کرده است، استیسی کانینگهام (Stacy Cunningham) رئیس این سازمان گفته است که در آینده می توانیم محصولات بیشتری را نیز شاهد باشیم.“در حالی که ما کار را با این شش شرکت شروع می کنیم، در صورت استقبال از شرکت های جدید و نوآور نیز NFTهای بیشتری منتشر خواهیم کرد.”صنعت NFT در سال ۲۰۲۱ رشد چشمگیری داشته است و بخش ها و شخصیت های مختلف آن را به خوبی پذیرفته اند. حال ورود سازمان بورس و اوراق بهادار نیویورک به حوزه ی NFT نیز می تواند به رشد بیشتر این صنعت کمک کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ورود سازمان بورس اوراق بهادار نیویورک به حوزه‌ی nft از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×