روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت کاردانو - 25 فروردین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت کاردانو - 25 فروردین

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت کاردانو – ۲۵ فروردین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت کاردانو – ۲۵ فروردینقیمت کاردانو (Cardano)، رشدی قدرتمند به بالاتر از ترازهای مقاومتی ۱۳۵۰ و ۱۴۰۰ دلار را آغاز کرده است. قیمت کاردانو هم اکنون بالاتر از تراز حمایتی ۱۴۰۰ دلار و میانگین متحرک ۵۵ دوره ای (در نمودار ۴ ساعته) واقع شده است. در ادامه به تجزیه و تحلیل روند قیمت کاردانو در ۲۵ فروردین خواهیم پرداخت.یک خط روند صعودی با حمایتی بالاتر از ناحیه ۱.۲۶ دلار در چارت ۴ ساعته واقع شده است. اما انتظار می رود که قیمت کاردانو در نهایت به بالاتر از ترازهای مقاومتی ۱.۵۵ و ۱.۶ دلار راه یابد. ADA با یک سوگیری قیمتی مثبت بالاتر از تراز ۱.۴۵ دلار در حال معامله است. این درحالیست که بیت کوین همچنان به روند صعودی خود ادامه می دهد. قیمت کاردانو نیز همچنان می تواند در دوره های معاملاتی آینده به بالاتر از سطح ۱.۶ دلار راه یابد.پس از شکل گیری یک کف قیمتی بالاتر از تراز ۱.۱۶ دلار، قیمت کاردانو رشدی قدرتمند در برابر دلار را آغاز کرد. جفت ارز ADA/USDT مقاومت های بسیاری را در نزدیکی ترازهای ۱.۲۲ تا ۱.۲۵ دلار از پیش روی خود برداشته است تا بدین ترتیب بتواند به سمت یک ناحیه قیمتی مثبت حرکت کند.تحلیل قیمت کاردانویک شکست آشکار به بالاتر از مقاومت ۱.۳۵ دلار صورت گرفته است. همچنین به تازگی، یک شکست به بالاتر از یک الگوی صعودی با مقاومتی در نزدیکی تراز ۱.۳۴ دلار در چارت ۴ ساعته رخ داده است. این جف ارز توانست به بالاتر از تراز ۱.۴ دلار راه یابد و در اوج قیمتی جدید سالانه خود در تراز ۱.۵۴ دلار معامله شد.کاردانو هم اکنون در حال تثبیت جایگاه خود بالاتر از تراز حمایتی ۱.۴۷۵ دلار است. این تراز در نزدیکی تراز ۲۳.۶ درصدی فیبوانچی بازگشتی (Fib Retracement)، در روند صعودی از نوسان پایین ۱.۲۶ دلار تا نوسان بالای ۱.۵۴۰ دلار، واقع شده است. حمایت عمده بعدی در نزدیکی تراز ۱.۴ دلار و تراز ۵۰ درصد فیبوناچی، در روند صعودی از نوسان پایین ۱.۲۶ دلار تا نوسان بالای ۱.۵۴۰ دلار، بازگشتی واقع شده است. علاوه بر این، یک خط روند صعودی قابل توجه با حمایتی نزدیک به تراز ۱.۲۶ دلار قابل مشاهده است.بنابراین انتظار می رود که حمایت خوبی در ترازهای ۱.۴ و ۱.۳۲ دلار از این رمزارز به عمل آید. کاردانو هم اکنون به شکل مناسبی بالاتر از تراز ۱.۴ و میانگین متحرک ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) در حال معامله شدن است. ADA در روند صعودی خود به عنوان اولین مقاومت با تراز ۱.۵۵ دلار روبرو خواهد شد.در صورت وقوع یک شکست واضح به بالاتر از اوج قیمتی اخیر کاردانو راه برای صعود قیمت این رمزارز تا تراز ۱.۶ دلار هموار خواهد شد. پس از آن ADA با مقاومت کلیدی در ترازهای ۱.۶۵ و ۱.۸ دلار مواجه خواهد شد. به طور کلی نمودار قیمت ADA بیان کننده آن است که این رمزارز احتمالاً از ترازهای مقاومتی ۱.۵۵ و ۱.۶ دلار فراتر رفته و به حرکت خود ادامه خواهد داد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت کاردانو - 25 فروردین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×