روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بایننس توکن سهامی کوین بیس را لیست می‌کند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ منتشر شد.

بایننس توکن سهامی کوین بیس را لیست می‌کند

[…]

نوشته بایننس توکن سهامی کوین بیس را لیست می کند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بایننس توکن سهامی کوین بیس را لیست می کندصرافی محبوب بایننس اعلام کرده است که امروز، ۱۴ آوریل، سهام صرافی کوین بیس (Coinbase) را با توکن (COIN) لیست می کند و طبق اعلام رسمی، کاربران می توانند این توکن را برحسب بایننس یو اس دی (BUSD) معامله کنند. بایننس اخیراً اعلام کرده است که لیست کردن توکن های سهامی را آغاز خواهد کرد و شرکت تسلا با نماد (TSLA) نیز اولین توکن سهامی فهرست شده توسط این صرافی ارز دیجیتال به شمار می آید.هم اکنون عرضه اولیه ی سهام کوین بیس در صرافی اف تی ایکس (FTX) نیز با قیمتی بالاتر از ۶۰۰ دلار در حال انجام شدن است.به گفته تیم توسعه دهنده بایننس هر توکن سهامی در این صرافی با شرایط زیر پشتیبانی می شود:“توکن های سهامی، توکن های دیجیتالی کم کارمزدی هستند که به طور کامل توسط مجموعه ای از سپرده های اوراق بهادار پشتیبانی می شوند. دارندگان سهام، واجد دریافت بازده اقتصادی سهام پایه، از جمله توزیع سود احتمالی سهام خواهند بود.”سهام کوین بیس در حال حاضر در صرافی FTX نیز تحت جفت ارز CBSE / USD معامله می شود و کاربران می توانند آن را با حداکثر اهرم ۵ برابر معامله کنند. در زمان نوشتن این مقاله جفت ارز CBSE / USD با قیمت ۶۰۴ دلار معامله می شود و بالاترین قیمت نیز در تراز ۶۲۲ دلار ثبت شده است. چنین قیمتی، بر ارزش گذاری ۱۶۰ میلیارد دلاری کوین بیس از سوی بازار دلالت دارد. این قراردادهای خرید پس از اولین روز معاملات رسمی در بازار بورس نزدک (Nasdaq)، به توکن سهامی تبدیل می شوند.لازم به ذکر است که انجام این نوع معاملات در صرافی بایننس نیاز به احراز هویت و ثبت نشانی محل سکونت دارد و بنابراین افراد ایرانی نمی توانند این توکن های سهامی را خرید و فروش کنند.اما پلتفرم دیگری که تمرکز اصلی اش بر روی این نوع معاملات است میرر پروتکل (Mirror Protocol) نام دارد و با نماد MIR نشان داده می شود. شما می توانید سهام شرکت های مختلف را به صورت توکن خریداری کنید و حتی با استیک کردن آن ها سود دریافت کنید.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بایننس توکن سهامی کوین بیس را لیست می‌کند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×