روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " 10 برابر شدن کاردانو چه زمانی اتفاق می افتد؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ منتشر شد.

10 برابر شدن کاردانو چه زمانی اتفاق می افتد؟

[…]

نوشته ۱۰ برابر شدن کاردانو چه زمانی اتفاق می افتد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

۱۰ برابر شدن کاردانو تا پایان امسالیک معامله گر برجسته و استراتژیست رمزارز می گوید که بازار صعودی کاردانو (ADA) تازه ابتدای راه است. در یک توییت جدید، جاستین بنت (Justin Bennett)، به ۳۹۲۰۰ دنبال کننده خود گفت که وی معتقد است کاردانو، که در حال حاضر با قیمت ۱.۴۲ دلار معامله می شود، هنوز هم ممکن است به ارزش ذاتی خود نرسیده باشد. او عقیده دارد که احتمال ۱۰ برابر شدن کاردانو وجود دارد.“بسیاری از مردم در تلاشند تا به من بگویند آدا بیش از حد ارزش ذاتی خود معامله می شود. ما در یک بازار بسیاری صعودی هستیم. این بدان معناست که ۹۹٪ از رمزارزها به تشخیص مدل های ارزیابی معمولی، بیش از حد ارزش ذاتی خود معامله می شوند یا خواهند شد. آدا که به مدت شش هفته درجا زده است به من نشان می دهد که بازار اصلاً باور ندارد که این ارز بالاتر از ارزش ذاتی خود باشد.”این معامله گر اضافه می کند که او در حال خرید و نگهداری کاردانو است زیرا معتقد است که تثبیت فعلی، بستر قراردادهای هوشمند را برای یک حرکت بزرگ می کند.“شروع به خریدهای جدیدی در آدا کرده ام. من مدتی است که این ارز را نگه داشته ام اما در اینجا بیشتر اضافه می کنم. هر سطحی بین ۱.۱۰ تا ۱.۳۰ دلار یک منطقه خرید مناسب است… من ارزهایی را که عمودی می روند نمیخرم. من ارزهایی را خریداری می کنم که اخیراً به حالت عمودی درآمده و از آن زمان بیش از یک ماه است که درجا زده اند. این یک دستورالعمل برای یافتن حرکت بزرگ بعدی است.”نمودار یک روزه کاردانودر مورد هدف پایان سال خود برای کاردانو، بنت می گوید که رقیب اتریوم (Ethereum) به طور بالقوه می تواند تا قبل از پایان سال ۲۰۲۱ تا ۱۰ دلار سر به فلک بکشد.“آدا احتمالاً تا پایان سال، ۱۰ برابر قیمت فعلی خواهد شد.”با اینکه بنت در دراز مدت دیدی صعودی روی کاردانو دارد، او معتقد است که روند ارز همچنان تا زمانی که نتواند سطح کلیدی اش را رد کند، نزولی خواهد ماند.“اینکه آیا کاردانو در کف خود قرار دارد یا نه، مسئله ایست که هنوز اهالی بازار بر سر آن به توافق نرسیده اند. بسیاری از ارزها با سطوح حمایتی اساسی خود درگیرند و آدا در زیر سطح ۱.۵۰ دلاری باقی مانده است. به همین علت، من به سناریوی نزولی کوتاه مدت احترام خواهم گذاشت.”

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " 10 برابر شدن کاردانو چه زمانی اتفاق می افتد؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×