روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پانزدهمین دوره سوزاندن بایننس کوین و نابودی 595 میلیون دلار توکن bnb ! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ منتشر شد.

پانزدهمین دوره سوزاندن بایننس کوین و نابودی 595 میلیون دلار توکن bnb !

[…]

نوشته پانزدهمین دوره سوزاندن بایننس کوین و نابودی ۵۹۵ میلیون دلار توکن BNB ! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پانزدهمین دوره سوزاندن بایننس کوین امروز انجام شدصرافی بایننس (Binance) روز جمعه اعلام کرد که در پانزدهمین دوره سوزاندن بایننس کوین خود، بیش از ۱ میلیون توکن بایننس کوین (BNB) را، به ارزش حدود ۵۹۵ میلیون دلار، سوزانده است. سوزاندن بایننس کوین هر سه ماه یکبار انجام می شود.پانزدهمین دوره سوزاندن بایننس کوین، از نظر دلاری، بزرگترین دوره سوزاندن در این صرافی است. این بدان دلیل است که قیمت BNB در طی سه ماهه گذشته، از حدود ۳۵ دلار به حدود ۶۰۰ دلار رسیده است و بیش از ۱۶ برابر شده است.“سوزاندن (Burning)” به فرآیند حذف دائمی تعدادی از توکن ها از زنجیره گردش اشاره دارد. وقتی بایننس BNB را در سال ۲۰۱۷ راه اندازی کرد، متعهد شد نیمی از کل توکن های آن، که معادل ۱۰۰ میلیون BNB می شود را بسوزاند. بایننس از سود خود برای خرید بایننس کوین در بازار آزاد استفاده می کند و سپس توکن های خریداری شده را می سوزاند. هدف آنها کاهش توکن های عرضه شده به ۱۰۰ میلیون واحد است.کاهش عرضه یک چیز، به طور کلی باعث افزایش قیمت آن می شود و به نفع صاحبان آن است. طبق تحقیقات بلاک (The Block)، تاکنون، بایننس ۱۵.۳٪ از کل ۲۰۰ میلیون توکن BNB خود را سوزانده است. حدود ۳۵ درصد دیگر از توکن ها هنوز برای سوزانده شدن مانده است که در فصل ها و سال های آینده سوزانده خواهند شد.بایننس هر سه ماه، BNB ها را بر اساس حجم معاملات سه ماهه قبلی آن می سوزاند.دوره های فصلی سوزاندن بایننس

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پانزدهمین دوره سوزاندن بایننس کوین و نابودی 595 میلیون دلار توکن bnb ! از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×