روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " کوین بوریا از جزییات سبد رمزارز جدید خود و روش سرمایه گذاری اش می گوید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ منتشر شد.

کوین بوریا از جزییات سبد رمزارز جدید خود و روش سرمایه گذاری اش می گوید

[…]

نوشته کوین بوریا از جزییات سبد رمزارز جدید خود و روش سرمایه گذاری اش می گوید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

جزییات سبد رمزارز جدید تحلیل گر معروفمیزبان و بنیانگذار مرکز اطلاعات رمزارز کوین بوریا (Coin Bureau)، در حال افشای محتوای سبد رمزارز جدید خود است. در یک ویدیوی جدید، وی اعلام می کند که پورتفولیو رمزارز او بیشتر از دارایی های دیجیتالی تشکیل شده است که با توجه به ارزش بازار در بین ۲۰ ارز برتر قرار دارند.این معامله گر اضافه می کند که بزرگترین سرمایه گذاری رمزارز وی پلتفرم قرارداد هوشمند اتریوم (Ethereum) و پس از آن بیت کوین (BTC) است.“اولین رمزارز سبد من طبیعتا بیت کوین است که در حال حاضر حدود ۲۷٪ از سهام پورتفولیو من را تشکیل می دهد.در حال حاضر اتریوم بیش از ۳۰٪ از کل دارایی های رمزارز من را تشکیل می دهد کهد آن را به بزرگترین قطعه سبد من تبدیل می کند.”سومین بخش بزرگ در سبد سهام وی، پلتفرم بلاکچین دارای قابلیت همکاری پولکادات (Polkadot) است که تقریبا ۱۰٪ از پورتفولیو او را تشکیل می دهد. طبق گفته کوین گیکو (CoinGecko)، در حال حاضر پولکادات هفتمین دارایی دیجیتالی بزرگ است و دارای ۴۲ میلیون دلار ارزش بازار است.کاردانو (Cardano)، یکی دیگر از رقبای اتریوم، به عنوان چهارمین سرمایه بزرگ در سبد سهام وی می باشد. کاردانو در حال حاضر ارزش بازاری بزرگتر از پولکادات دارد، و در زمان نوشتن مقاله ۴۷ میلیون دلار از سهم بازار را در اختیار دارد. او همچنین اوراکل بلاکچین چین لینک (Chainlink) را در اختیار دارد و کمتر از ۵٪ از سهام سبد رمزارز وی را شامل می شود.او اشاره کرد که استراتژی سرمایه گذاری رمزارز وی شامل ذخیره کردن سود پس از تجمعات گستردهمی شود و صرفاً فقط ریسک های که با آن راحت است را می پذیرد.“با اینکه من خودم را بیشتر یک هولدر می دانم، وقتی می بینم قیمت ها به سطحی ناپایدار رسیده اند، ذخیره سود می کنم. هنگامی که می بینم یکی از رمزارزهایی که در دست دارم تثبیت شده و آرام گرفته است، بدون تلاش برای شکار کردن در کف قیمتی، به دارایی های خود اضافه می کنم.حتی بعضی اوقات، من تصمیم می گیرم که در برخی از آلتکوین های جدید که فکر می کنم دارای پتانسیل هستند، ورود کنم. گاهی اوقات این نتیجه می دهد، اما گاهی اوقات این طور نمی شود. به همین دلیل تقریباً ۵۰٪ از سبد من همیشه در بیت کوین و اتریوم قرار دارد. داشتن چنین بخش سنگینی در دو رمزارز بزرگ بازار ممکن است سودهای من را کاهش دهد، اما برای من ریسک را تا مقداری که با آن راحت هستم کاهش می دهد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کوین بوریا از جزییات سبد رمزارز جدید خود و روش سرمایه گذاری اش می گوید از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×