روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت تزوس – 27 فروردین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت تزوس – 27 فروردین

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت تزوس – ۲۷ فروردین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل روند قیمت تزوستزوس (Tezos)، طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۹ درصد افزایش قیمت داشته است ، رمزارزی که از هفته آخر مارس همچنان به رشد خود ادامه داده است. با این حال، نگاهی به نمودارهای قیمت و تحلیل روند قیمت تزوس نشان می دهد که XTZ نیز اخیراً در حال درجا زدن بوده است و تحلیل گران را به فکر واداشته که آیا باید با اصلاح کوتاه مدت دیگری روبرو شود یا خیر.قیمت تزوس، هنگام نوشتن مقاله، ۷.۱۲ دلار بود، و این رمزارز از ارزش بازاری بیش از ۵.۴ میلیارد دلار برخوردار است. در حالی که روند قیمتی تزوس از اواخر ماه مارس امیدوار کننده به نظر می رسید، هفته گذشته به لطف سطح مقاومت قوی در حدود ۷.۷ دلاری، بسیاری از حرکت های رو به بالا متوقف شده است. طی چند روز گذشته، این توکن چندین تلاش برای شکستن این سطح انجام داده است اما هر بار پس زده شده است.نمودار تزوس در تایم فریم یکروزهدر ۲۴ ساعت آینده، اگر شکست این مقاومت موفقیت آمیز نباشد و مقاومت به سطح حمایتی تبدیل نشود، ممکن است که با روندی نزولی مجدد به پایین فرستاده شود. دو سطح حمایتی ۵.۶ و ۴.۶ دلاری ممکن است در هفته آینده برای تزوس کلیدی باشند و تعیین اینکه آیا موقعیت خرید بهتر است یا فروش با توجه به سناریوی فعلی بازار و دوره تثبیت و درجا زدن در آن، دشوار است.شاخص های تکنیکال در کوتاه مدت امیدوار کننده به نظر می رسند. با این حال، اگر بخواهیم نمونه های قبلی را در نظر بگیریم، نشانگر شاخص قدرت نسبی (RSI) که در حال حاضر در منطقه خرید بیش از حد بود، ممکن است به سطح ۶۰ کاهش یابد و اصلاح جزئی قیمت را ایجاد کند.شاخص MACD در ۲۸ مارس تحت تاثیر یک گذر نزولی قرار گرفت، و تغییر روند آن بسیار بعید به نظر می رسد. در مقایسه با جایی که خط سیگنال و خط MACD در ابتدای هفته بود ، می توان دریافت که خط سیگنال شکاف را کاهش داده است و ممکن است یک گذر به بالای خط MACD انجام دهد.نتیجهقیمت تزوس از هفته آخر مارس عملکرد خوبی داشته است. با این حال، چند روز گذشته روند کاهشی صعودی را نشان داده و این ارز را وادار به درجا زدن کرده است. اگر در روزهای آینده سطح مقاومت شدید نام برده شکسته نشود، ممکن است کاهش قیمت و روند نزولی، تزوس را به سمت محدوده قیمت ۵.۶ دلار سوق دهد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت تزوس – 27 فروردین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×