روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت چین لینک - 28 فروردین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت چین لینک - 28 فروردین

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت چین لینک – ۲۸ فروردین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت چین لینک – ۲۸ فروردینانتظار می رود که قیمت چین لینک (Chainlink) پیش از بازیابی خود تا تراز ۴۰ دلار کاهش یابد. لینک در ادامه مسیر صعودی خود با مقاومتی در تراز ۴۴ دلار مواجه خواهد شد. این در حالیست که نزدیک ترین تراز حمایتی پس از سطح ۴۰ دلار در تراز ۳۸.۵ دلار واقع شده است. در ادامه به تجزیه و تحلیل روند قیمت چین لینک در ۲۸ فروردین خواهیم پرداخت.پس از صعود قیمت لینک تا تراز ۴۵ دلار، این رمزارز در ادامه روند صعودی خود ناتوان ظاهر شد و از آن زمان تا کنون در جا زده است. در حالی که خریداران از تراز حمایتی ۴۰ دلار به خوبی حمایت کرده اند، فشار فروش مانع از صعود و عبور قیمت لینک از تراز ۴۴ دلار شده است.طی ۷ روز گذشته بازار رمزارز از ذهنیت صعودی سرمایه گذاران بهره زیادی برده است و بسیاری از ارزهای دیجیتال شاخص رکوردهای قیمتی جدیدی را در این مدت از خود به جای گذاشته اند. بازیگران عمده این روزها از جمله ریپل (XRP) و بایننس کوین (BNB) به ترتیب رشدهای ۲۱.۶۲ و ۱۳.۳۵ درصدی را از خود به جای گذاشته اند. این در حالیست که بیت کوین و اتریوم به ترتیب جهش هایی ۳.۳ و ۱۳.۹۴ درصدی را تجربه کرده اند.شاخص های تکنیکال لینکدر میان شاخص های تکنیکال، شاخص مکدی (MACD) از دیروز یک وارونگی نزولی را از خود به نمایش گذاشته است و این روند تا کنون ادامه داشته است. با توجه به درجا زدن قیمت، تغییرات شاخص مکدی نیز همچنان پایین باقی مانده است، که بیانگر سوگیری خفیف بازار در جهت نزولی است. در حالی که هر دو میانگین متحرک نمایی روندی نزولی را در پیش گرفته اند، میانگین متحرک ۱۲ روزده در حال دور شدن از میانگین متحرک ۲۶ روزه است و این امر بیان کننده افزایش مومنتوم نزولی بازار در زمان نگارش این مطلب است.نمودار قیمت ۴ ساعته چین لینکشاخص نسبی قدرت (RSI) در منطقه خنثی و زیر تراز ۶۴ واقع شده، اما سیگنالی را از خود به نمایش نگذاشته است. در حالی که واقع شدن RSI بالاتر از تراز میانی بیان کننده جهت صعودی بازار است، می توان نزول این شاخص طی ساعت های گذشته را مشاهده کرد که به معنای افزایش فشار فروش است.به طور کلی ۱۴ مورد از ۲۶ شاخص تکنیکال اصلی، مؤید روند صعودی بازار و تحلیل تکنیکال چارت ۴ ساعته لینک نیز یک فرصت خرید مناسب را به تصویر کشیده است. از طرف دیگر تنها شاخص سیگنال فروش و روند نزولی بازار را پیشنهاد داده اند. در این میان ۱۰ شاخص نیز در حالت خنثی قرار داشته و از روند خاصی حمایت نمی کنند.از روند قیمت چین لینک چه انتظاری داشته باشیم؟پیش از آغاز روند بازیابی قیمت چین لینک، معامله گران می توانند انتظار لمس مجدد تراز حمایتی ۴۰ دلار از سوی این رمزارز را داشته باشند. از رویکرد تحلیل تکنیکال ریزش بیشتر قیمت به زیر تراز ۴۰ دلار بسیار بعید است و احتمالاً طی چند روز آینده افزایش قیمت چین لینک تا تراز ۴۴ دلاری را شاهد خواهیم بود.اما اگر لینک در حفظ تراز حمایتی ۴۰ دلاری ناموفق عمل کند، احتمال ریزش قیمت این رمزارز تا تراز ۳۸.۵ دلار دور از ذهن نخواهد بود. اگر که این روند نزولی بیش از این ادامه یابد می توان انتظار داشت که خریداران در تراز ۳۶ دلاری حمایت خوبی را از لینک به عمل آورند. با وجود اینکه بخش قابل توجهی از شاخص های تکنیکال نشان دهنده روند صعودی هستند اما در کوتاه مدت و با وجود کاهش حجم مبادلاتی و وجود برخی شاخص های تکنیکال که روندی منفی را پیشنهاد داده اند، وقوع یک تغییر روند دور از ذهن نخواهد بود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت چین لینک - 28 فروردین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×