روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت کاردانو (آدا) – ۲۸ فروردین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت کاردانو (آدا) – ۲۸ فروردین

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت کاردانو (آدا) – ۲۸ فروردین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل روند قیمت کاردانوآدا (ADA) همچنان در حال درجا زدن است و هیچ گونه حرکت بزرگی انجام نداده است. تحلیل روند قیمت کاردانو (Cardano) در معاملات امروز و هفته گذشته به این شرح است:در طی معاملات شنبه قیمت آدا از ۱.۲۱ دلار به ۱.۴۲ دلار افزایش یافت.حجم معاملات ۲۴ ساعته در آدا با کاهش ۹.۶۰ درصدی، ۴۹۰۴۳۴۳۰۵۶ دلار است.جفت آدا/بیت کوین در ۰.۰۰۰۰۲۲۹۸ BTC با افت ۰.۳۱٪ معامله شد.نمودار ۴ ساعته کاردانونمودار تکنیکال ۴ ساعته قیمت آدا روند مثبتی را پیش بینی می کند. بر اساس نقاط محوری نمودار، سطح حمایتی حیاتی آدا در ۱.۳۰ دلار قرار دارد. در حالی که اگر به سمت بالا حرکت کند، مقاومت کلیدی که باید مدنظر داشت، ۱.۵۵ دلار است. در حالی که اگر به تایم فریم ۴ ساعته یک هفته اخیر دقت کنیم، می توان یک الگوی شمعدانی نواری را مشاهده کرد که خبر از روندی نزولی می دهد اما قابلیت اطمینان پایینی دارد.EMA یا همان میانگین متحرک نمایی (۸,۱۳,۲۱,۵۵) به عنوان یک پشتیبانی قوی دیگر در این ارز عمل می کند. EMA-8 (آبی) در تلاش است تا خود را بالاتر از EMA-13،۲۱ (سبز، زرد) حفظ کند، که نشان از روندی مثبتی می دهد. قیمت خود را بالاتر از ۵۵-EMA (قرمز) نگه می دارد. سرمایه گذاران ممکن است گذر مثبت را در EMA زودتر تجربه کنند، اما بعدتر ممکن است گذر منفی رخ دهد، و قیمت نیز مطابق با آن روند را دنبال خواهد کرد.نشانگر شاخص قدرت نسبی (RSI) با مقدار ۵۲، سیگنال خنثی در این ارز می دهد. علاوه بر این، سرمایه گذاران می توانند از ۵۶ به ۵۲ شیب نزولی اندکی در شاخص ببینند که ممکن است در روزهای معاملاتی آینده افزایش یابد.حجم ۱۳.۳۸ میلیون نشان دهنده حجم فروش کمتری در زیر میانگین متحرک حجم ۲۰ روزه ۲۴.۸۹ میلیون است. برای رساندن قیمت آدا به سطوح بالاتر، فشار خرید بالا در این ارز مورد نیاز است.آدا با سود ۰.۹۰٪ در ۲۴ ساعت گذشته و ۱۵.۵۲٪ افزایش در بازه زمانی هفتگی، ۱.۴۲ دلار معامله می شود. علاوه بر این، قیمت آدا با برخورد به سطح حمایتی ۱.۳۰ دلار به بالا برگشت. در مقابل، ارزش بازار این ارز ۴۵ میلیارد دلار باقی مانده است. با توجه به تحلیل روند قیمت کاردانو ، سرمایه گذاران می توانند یک گذر مثبت را در EMA انتظار داشته باشند و قیمت بالاتر از ۵۵-EMA در حال تثبیت است. شاخص RSI شیبی رو به بالا نشان می دهد. علاوه بر این، قیمت می تواند در روزهای معاملاتی آینده به سمت مقاومت ۱.۵۶ دلاری حرکت کند.مقاومت: ۱.۵۶ دلارحمایت: ۱.۳۰ دلار

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت کاردانو (آدا) – ۲۸ فروردین از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×