روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " این پروژه دیفای قدیمی آماده است تا جهشی 6 برابری انجام دهد! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ منتشر شد.

این پروژه دیفای قدیمی آماده است تا جهشی 6 برابری انجام دهد!

[…]

نوشته این پروژه دیفای قدیمی آماده است تا جهشی ۶ برابری انجام دهد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اسکات ملکر (Scott Melker)، تحلیلگر و معامله گر برتر، معتقد است که یک دارایی رمزارز مالی غیر متمرکز (DeFi) ممکن است آماده باشد تا تقریباً ۶ برابر سود ارائه دهد، زیرا این پروژه دیفای قدیمی شروع به بروز علائم قدرت در جفت بیت کوینی خود کرده است.در یک توییت جدید، ملکر تأکید می کند که بلاکچین یرن.فایننس (yearn.finance)، پس از پایان یک روند نزولی هفت ماهه، ممکن است در حال آماده شدن برای ایجاد یک روند صعودی علیه بیت کوین (YFI/BTC) باشد.نمودار یرن.فایننس به بیت کوینطبق نمودار این معامله گر، YFI/BTC ممکن است پس از جهش از ۰.۶ و تبدیل مقاومت مورب قبلی به حمایت، یک کف جدید ساخته باشد. معامله گر انتظار دارد که این پروژه دیفای قدیمی در جفت ارز بیت کوینی خود سطوح کلیدی ۰.۸۴ ، ۱.۱۰ و ۱.۶۵ را به سطوح حمایتی تبدیل کند و در نهایت به سقف تاریخی ای بالاتر از ۵.۰۰ دست پیدا کند. این حرکت نشان دهنده سود بالقوه بیش از ۴۷۰٪ از ارزش فعلی این ارز در حدود ۰.۸۷ BTC است.در مورد بیت کوین (Bitcoin)، ملکر انتظار دارد که این رمزارز از کانال نزولی خارج شود و سطح ۶۴۰۰۰ دلاری را باز پس گیرد و سپس به سقف تاریخی جدیدی در جدود ۷۰۰۰۰ دلار دست پیدا کند.نمودار ۴ ساعته بیت کوینعلاوه بر یرن.فایننس و بیت کوین، این استراتژیست رمزارز در حال بررسی کاردانو (Cardano) نیز می باشد. ملکر پیش بینی می کند که این بستر قرارداد هوشمند در ابتدا از درون مثلث صعودی روی نمودار شکسته می شود و با ارائه سودی بیش از ۵۰٪ از قیمت فعلی ۱.۴۴ دلار خود را به ۲.۲۰ دلار می رساند.نمودار یکروزه کاردانوارز دیگری که در لیست ملکر قرار دارد، بایننس کوین (Binance Coin) است. این معامله گر معتقد است که قبل از شروع روند صعودی بعدی بایننس کوین، این ارز باری دیگر سطح حمایتی ۴۶۰ دلار را لمس خواهد کرد و سپس به سمت سقف تاریخی جدیدی در ۸۰۰ دلار حرکت می کند.نمودار چهار ساعته بایننس کوین

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " این پروژه دیفای قدیمی آماده است تا جهشی 6 برابری انجام دهد! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×