روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " این پروژه دیفای آماده است تا یک جهش 6 برابری را تجربه کند! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ منتشر شد.

این پروژه دیفای آماده است تا یک جهش 6 برابری را تجربه کند!

[…]

نوشته این پروژه دیفای آماده است تا یک جهش ۶ برابری را تجربه کند! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اسکات ملکر (Scott Melker)، تحلیلگر و معامله گر برتر بازار، معتقد است که یک رمزارز حوزه دیفای ممکن است آماده باشد تا با یک جهش خیره کننده، تقریباً ۶ برابر سود ارائه دهد، زیرا این پروژه دیفای قدیمی شروع به بروز علائم قدرت در جفت بیت کوینی خود کرده است.در یک توییت جدید، ملکر تأکید می کند که بلاکچین یرن.فایننس (yearn.finance)، پس از پایان یک روند نزولی هفت ماهه، ممکن است در حال آماده شدن برای ایجاد یک روند صعودی در برابر بیت کوین (YFI/BTC) باشد.نمودار یرن.فایننس به بیت کوینطبق نمودار این معامله گر، YFI/BTC ممکن است پس از جهش از ۰.۶ و تبدیل مقاومت دینامیک قبلی به حمایت، یک کف جدید ساخته باشد. این معامله گر انتظار دارد که این پروژه دیفای قدیمی در جفت ارز بیت کوینی خود سطوح کلیدی ۰.۸۴ ، ۱.۱۰ و ۱.۶۵ را به سطوح حمایتی تبدیل کند و در نهایت به یک سقف تاریخی بالاتر از تراز ۵.۰۰ دست پیدا کند. این حرکت نشان دهنده سود بالقوه بیش از ۴۷۰٪ از ارزش فعلی این ارز در حدود ۰.۸۷ BTC است.ارز دیگری که در لیست ملکر قرار دارد، بایننس کوین (Binance Coin)، رمزارز اختصاصی بزرگترین صرافی ارز دیجیتال دنیا است. این معامله گر معتقد است که قبل از شروع روند صعودی بعدی بایننس کوین، این ارز باری دیگر سطح حمایتی ۴۶۰ دلار را لمس خواهد کرد و سپس به سمت سقف تاریخی جدیدی در ۸۰۰ دلار حرکت می کند.نمودار چهار ساعته بایننس کوین

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " این پروژه دیفای آماده است تا یک جهش 6 برابری را تجربه کند! از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×