روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت وی چین - 29 فروردین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت وی چین - 29 فروردین

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت وی چین – ۲۹ فروردین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت وی چین – ۲۹ فروردینامروز، ۱۸ آوریل، همزمان با سقوط قیمت بیت کوین به تراز ۵۱ هزار دلار، بازار ارزهای دیجیتال نیز یک افت ناگهانی قیمت را تجربه کرد. اثرات این افت قیمت در بازار آلتکوین ها نیز مشهود است و باعث شده است تا بازاری نزولی را شاهد باشیم. وی چین (Vechain)، نیز که هم اکنون با ارزش بازار ۱۱.۲۵ میلیارد دلاری جایگاه هفدهمین آلتکوین دنیا را از آن خود کرده است، طی ۲۴ ساعت گذشته افت قیمت ۱۰ درصدی را شاهد بوده است. در ادامه به تجزیه و تحلیل روند قیمت وی چین در ۲۹ فروردین خواهیم پرداخت.در زمان نگارش این مطلب، VET در تراز قیمتی ۰.۲۱۰۵ دلاری در حال معامله شدن است. نمودار قیمت وت نشان دهنده روند افزایشی است که این آلتکوین در اوایل هفته پشت سر گذاشته بود. هرچند، نوسان آنی به وجود آمده در بازار باعث شد تا وت به به ناحیه حمایتی ۰.۱۶۷۸ دلار باز گردد. اگر چه قیمت به ترازهای بالاتر بازگشته است، اما قیمت کنونی وت در نزدیکی یک تراز حمایتی کلیدی قرار دارد.نمودار قیمت ۴ ساعته وی چینتراز قیمتی ۰.۲۱۲۴ دلار یک تراز حمایتی قوی برای این رمزارز بوده است و وت در حال آزمودن این تراز است. اگر که بازار این رمزارز بتواند از این تراز حمایت خوبی به عمل آورد، تثبیت بیشتر قیمت را شاهد خواهیم بود. اما اگر قیمت توانایی حفظ این تراز را نداشته باشد، این احتمال وجود دارد که بار دیگر بازگشت قیمت به تراز حمایتی ۰.۱۶۷۸ دلار (یک افت ۲۰ درصدی) را نظاره گر باشیم.نوسانات قیمت در بازار بسیار بالا بوده است و این موضوع را می توان از عریض شدن شاخص باند بولینگر متوجه شد. این نوسان با افزایش قیمت وت بیشتر نیز شده است.خط سیگنال نیز به بالاتر از کندل های قیمت حرکت کرده است که این امر بر روند نزولی وت حکایت دارد، اما همچنانکه قیمت بازیابی می شود، خط سیگنال به زیر کندل های قیمت حرکت کرده است. در همین حال میانگین متحرک ۵۰ دوره ای به عنوان یک حمایت مضاعف در تراز ۰.۲۱۲۴ دلار عمل کرده است و اگر وت بتواند روند صعودی خود را ادامه دهد، SMA50 خواهد توانست به بالاتر از این سطح نیز حرکت کند. هرچند شاخص نسبی قدرت (RSI) پیشنهاد دهنده آن است که این رمزارز پیش از این به ناحیه اشباع خرید نزدیک شده است که این امر گویای فشار فروش بالا در بازار بوده است.تثبیت قیمت می تواند به رشد قیمت این آلتکوین و افزایش پایداری آن کمک نماید. آسیلاتور آوسام (Awesome) بر این دلالت دارد که از روند نزولی قیمت کاسته شده است. هرچند با توجه به اینکه قیمت همچنان از نزدیکترین تراز حمایتی برخوردار است، می توان انتظار داشت که VET بتواند در تراز کنونی یک حمایت قدرتمند را برای خود ایجاد کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت وی چین - 29 فروردین از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×