روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " با وجود اصلاح بازار، ارزش کل قفل شده در دیفای همچنان بالا مانده است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ منتشر شد.

با وجود اصلاح بازار، ارزش کل قفل شده در دیفای همچنان بالا مانده است

[…]

نوشته با وجود اصلاح بازار، ارزش کل قفل شده در دیفای همچنان بالا مانده است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ارزش کل قفل شده در دیفای همچنان بالاتر از سقف تاریخی قرار دارددر میان افت مداوم در بازار گسترده ارزهای دیجیتال، اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) از انعطاف پذیری عمده ای برخوردار است زیرا ارزش کل قفل شده (TVL) در قراردادهای اصلی هوشمند بالاتر از سقف تاریخی ۶۰ میلیارد دلار باقی مانده است.بر اساس داده های دیفای پالس (DeFiPulse)، یک گردآورنده غیرمتمرکز بازار مالی، TVL بر حسب دلار در ۲ روز گذشته یک روند زیگ زاگ را حفظ کرده است و در ۱۶ آوریل به ۶۱.۲۶۲ میلیارد دلار افزایش یافته است، در ۱۷ آوریل به ۵۸.۰۴۵ میلیارد دلار رسید، و با وجود روند نزولی در بازار، دوباره خود را به ۶۰.۱۱ میلیارد دلار رسانده است.ارزش کل قفل شده در اکوسیستم دیفایکامپاوند (COMP)، پروتکل وام دهی غیرمتمرکز، بازار DeFi را تحت سلطه خود قرار داده است، زیرا با ۱۰.۹۴ میلیارد دلار ارزش کل قفل شده، ۱۸.۲۰٪ از TVL را شامل می شود. با این حال، بر اساس داده های کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، در زمان نوشتن مقاله، کامپاوند با ۲۱.۲۴٪ کاهش به ۴۵۱.۳۵ دلار رسیده است. سایر پروتکل های DeFi از جمله آوه (Aave)، میکر (MKR) و سوشی سوآپ (SushiSwap) به ترتیب ۱۸.۰۹٪، ۱۵.۶۲٪ و ۲۱.۵۲٪ کاهش داشتند.بازار گسترده رمزارزها که اکوسیستم مالی غیرمتمرکز زیرمجموعه آن است، تاثیر زیادی از احساسات می گیرد که بر چشم انداز بازار تأثیرگذاری قابل توجهی دارد. پروتکل های DeFi نقش موثری در مرحله مرکزی نوآوری های پویا در انقلاب مالی جاری در جهان دارند. در حالی که محصولات فعلی این اکوسیستم از وام، وام های فوری و سیستم عامل های تجارت (Automated Market Maker) متغیر است.یونی سوآپ قرار است نسخه بعدی خود را ارائه دهد، پروتکل ورژن ۳ این سیستم در تاریخ ۵ مه بروزرسانی خواهد شد، بروزرسانی ای که مسلماً این صرافی غیرمتمرکز (DEX) را به عنوان یکی از کارآمدترین پول سازهای خودکار که امروز به علاقه مندان به ارزهای دیجیتال خدمت می کند، تبدیل خواهد کرد. بر اساس این بروزرسانی، پیش بینی می شود که قیمت رمز ارز بومی یونی سوآپ، احتمالاً پس از این ارتقا به بالاتر از ۵۰ دلار افزایش می یابد.علاوه بر یونی سوآپ، سایر قراردادهای هوشمند با ارائه خدمات رقابتی و حاکمیت مشترک اکوسیستم، به دنبال سهم قابل توجه ای از بازار هستند. همه اینها به حفظ تأثیرات مثبت اساسی در بازار DeFi کمک می کند و به طور گسترده ای باعث تشکیل روندهای صعودی می شوند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " با وجود اصلاح بازار، ارزش کل قفل شده در دیفای همچنان بالا مانده است از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×