روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پس از انفجار قیمتی دوج کوین حالا نوبت کدام ارز است که پرواز کند؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ منتشر شد.

پس از انفجار قیمتی دوج کوین حالا نوبت کدام ارز است که پرواز کند؟

[…]

نوشته پس از انفجار قیمتی دوج کوین حالا نوبت کدام ارز است که پرواز کند؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پس از انفجار قیمتی دوج کوین حالا نوبت حالا نوبت لایت کوین استنیکلاس مرتن (Nicholas Merten)، استراتژیست و معامله گر مطرح رمزارز معتقد است که این دارایی دیجیتال با وجود ارزش بازار بزرگ خود می تواند ارز بعدی باشد که مانند انفجار قیمتی اخیر دوج کوین (Dogecoin)، رشد خواهد کرد.در یک ویدیوی جدید، بنیانگذار دیتادش (DataDash) به ۴۳۱۰۰۰ دنبال کننده خود می گوید که در حال مشاهده علائم یک روند صعودی در جفت ارز لایت کوین/بیت کوین (LTC/BTC) است.“این درست مثل تکرار گذشته است. این نوع علائم است که ما واقعاً از آن هیجان زده می شویم. مشابه این موقعیت ها را واقعاً فقط دو بار در طول تاریخ دیده ایم و هربار منجر به حرکات تکان دهنده ای در مدت زمان بسیار کوتاهی شده اند… در فضای آلتکوین ها، مردم دوست دارند سوار این نوع قطارها (روندها) شوند.”طبق نمودار مرتن، LTC/BTC در مارس ۲۰۱۵ و مارس ۲۰۱۷ از حمایت کلیدی ۰.۰۰۳۵ به بالا برگشت و روند های بزرگ و انفجار قیمتی را ایجاد کرد که در طی چند روز سود ۵۰۰ تا ۸۰۰ درصد را ارائه دادند.این معامله گر رمزارز اضافه می کند که جفت ارز لایت کوین/بیت کوین پس از برگشت از حمایت تاریخی در حدود ۰.۰۰۳۵، در حال حاضر علائم قدرت را از خود نشان می دهد، و این جفت ارز ممکن است تاریخ را تکرار کند. با این حال ، مرتن پیشنهاد می کند که ذخیره سودی را در حدود ۰.۰۱۸ انجام دهید زیرا بسیاری از سرمایه گذاران از احتمال وقوع این روند مطلع هستند.قیمت فعلیاین جفت ارز حدود ۰.۰۰۴۸ BTC است، که با توجه به دامنهپیشنهادی مرتن سود بالقوه ۲۷۵٪ را ایجاد خواهد کرد. مرتن همچنین تأکید می کند که هنگامی که LTC / BTC شتاب صعودی قابل توجهی ایجاد کند، انتظار دارد که هیاهوی تبلیغاتی، جفت ارز را به هدف خود برساند.“مردم تلاش خواهند کرد که روند را حدس بزنند و قصد سرمایه گذاری و تجارت را دارند، به ویژه وقتی هیجان اینجا باشد. این در بازارهای سهام ارزش واقعی را نشان می دهد و در بازارهای رمزارز نیز صادق است.”در مورد وضعیت کلی بازار رمزارز، مرتن معتقد است که آلتکوین ها در ماه های آینده با عملکرد خوبی به روند خود ادامه خواهند داد.“برداشت کلی من در اینجا این است که با ورود به ماه مه و احتمالاً در اوایل ماه ژوئن، من فکر می کنم چرخه آلتکوین ها هنوز جا برای رشد خواهند داشت.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پس از انفجار قیمتی دوج کوین حالا نوبت کدام ارز است که پرواز کند؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×