روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " حوزه دیفای (defi) و جهان واقعی به زودی ادغام می‌شوند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ منتشر شد.

حوزه دیفای (defi) و جهان واقعی به زودی ادغام می‌شوند

[…]

نوشته حوزه دیفای (DEFI) و جهان واقعی به زودی ادغام می شوند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

حوزه دیفای (DEFI) و جهان واقعی ادغام می شوندبه زودی هر ابزار مالی سنتی به عنوان بخشی از حوزه ی دیفای (DeFi) شناخته می شود و حوزه دیفای و جهان واقعی با هم یکی می شوند. بسیاری از پلتفرم ها در حال حاضر در این صنعت به دنبال از بین بردن شکاف با دنیای واقعی هستند.به دنبال سناریوی فعلی، به نظر می رسد که به زودی ابزارهای مالی سنتی جای خود را به امور مالی غیرمتمرکز خواهند داد و دیفای به طور گسترده ای به عنوان آینده صنعت مالی معرفی می شود. طیف گسترده و رو به رشد پروتکل ها و ابزارهای حوزه دیفای به کاربران اجازه می دهد تا از ارزهای دیجیتال استفاده کنند چرا که چنین گزینه هایی اهداف نوآورانه و ارزشمندتری را ارائه می دهند، از جمله سرعت و کارایی که یک فناوری قدیمی نمی تواند به همراه داشته باشد.با این حال، تاکنون هیچ ارتباطی بین دیفای و دنیای واقعی وجود نداشته است به گونه ای که بیشتر پروتکل های بخش غیرمتمرکز فقط با استفاده از دارایی های دیجیتال قابل دسترسی هستند.به دلیل غیرقابل دسترس بودن صنعت دیفای با دارایی های سنتی تر، بسیاری معتقدند که این فناوری به طور کلی برای توانمندسازی افراد ساخته شده است. با این حال، برخی نیز مایل به تعامل با دارایی ها و پروتکل هایی هستند که با آن ها آشنا نیستند.در واقع، ما مشاهده کرده ایم که خرده فروشان تمایل چندانی به استفاده از رمزارزها ندارند. اما می توان این شکاف را با کمک پروژه های دیفای که به دنبال تلفیق دنیای واقعی و دارایی های سنتی هستند، کاهش داد.بستری به نام باند اپتیت (BondAppetit) یکی از بهترین نمونه های پلتفرم دیفای است که دارایی های دنیای واقعی را به این بخش می آورد. این دارایی ها شامل اوراق بهادار با درآمد ثابت شرکت های باثبات و برنامه هایی برای گنجاندن سایر اوراق قرضه و سرمایه گذاری است.پلتفرم های دیگری مانند کانورجنس (Convergence) نیز از بسترهایی هستند که می خواهند دارایی های سنتی تری را به قلمرو دیفای بیاورند. این پروتکل توکن های امنیتی را می گیرد و آنها را در جایی که به عنوان Wrapped Security Tokens (WST) شناخته می شود، قرار می دهد. به همین ترتیب، شبکه کیرا (KIRA) نیز با اجازه دادن به کاربران خود برای کسب پاداش، یک قدم فراتر می رود.با این حال، از آنجا که پلتفرم های بیشتری به دنبال استفاده از دارایی های دنیای واقعی هستند، احتمالا طولی نمی کشد که ابزارهای مالی متعارف در جهان از طریق بخش DeFi شناخته شوند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " حوزه دیفای (defi) و جهان واقعی به زودی ادغام می‌شوند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×